Şekip Mosturoğlu Hastaneye Kaldırıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şekip Mosturoğlu Hastaneye Kaldırıldı

Cevap: Son Dakika l Şekip Mosturoğlu hastaneye kaldırıldı

geçmiş olsun..ben gercekten üzülüyorum..üzüntüm kendi başlarına gelenler değil..bende bir baba ve eş olarak en cok onların kendi çocuk ve eşlerini soktuğu duruma üzülüyorum.ne gerek var kardeşim bu işlere giriyorsunuz eşinizi çocuğunuzu kendinizi perişan ediyorsunuz...bu lafım aziz için geçerli değil.kendi egosu için birçok kişinin canını yaktı..okadar bedduanın altından kalkamaz bu adam.tekrar geçmiş olsun

geçmiş olsun, şike yaparken tadından yenmiyordu şimdi ne hallere düştünüz.. yazık, hak yemek çok kötü birşey gerçekten ahirete kalmıyo dünyada çıkıyor acısı.

inşallah önemli birşeyi yoktur ki doya doya cezasını çeksin

Ayıp mayıp olmuyor kardeşim. Ektiklerini biçiyorlar. Ne azizin ne şekipin sağlık problemlerinin tribünlere oynamaktan başka birşey olduğuna inanmıyorum. Mağdur edebiyatına isteyen inansın. Merak etme bizde gerçekten olacak bir sağlık problemiyle dalga geçmeyiz!!!

şu tarz olaylarda işi dalgaya vurmayın.ayıp oluyor

geçmiş olsun..ben gercekten üzülüyorum..üzüntüm kendi başlarına gelenler değil..bende bir baba ve eş olarak en cok onların kendi çocuk ve eşlerini soktuğu duruma üzülüyorum.ne gerek var kardeşim bu işlere giriyorsunuz eşinizi çocuğunuzu kendinizi perişan ediyorsunuz...bu lafım aziz için geçerli değil.kendi egosu için birçok kişinin canını yaktı..okadar bedduanın altından kalkamaz bu adam.tekrar geçmiş olsun

:005:

Cevap: Son Dakika l Şekip Mosturoğlu Hastaneye Kaldırıldı

Geçmiş olsun. Her ne kadar bin türlü pisliğe bulaşmış olsalar da insan sağlığı herşeyden önemli. Adaletin yerini bulmasına zaten çok az kaldı. Cezalarını çekecekler,paşa paşa yatacaklar,ben ne yaptım diyecekler.

Ayıp mayıp olmuyor kardeşim. Ektiklerini biçiyorlar. Ne azizin ne şekipin sağlık problemlerinin tribünlere oynamaktan başka birşey olduğuna inanmıyorum. Mağdur edebiyatına isteyen inansın. Merak etme bizde gerçekten olacak bir sağlık problemiyle dalga geçmeyiz!!!

herkes ektiğini biçiyor.bazıları azizin kurbanı olduğu.ben onları hiç savunmuyorum aslada savunmam.şekipin tutuklanma anındaki yüz ifadesi zaten herşeyi belli ediyor.yediği haltın farkında.sadece savunduğum insan sağlığı..ister fb li olsun ister başkası olsun...

İçlerinde hukuktan anlayan tek adam. Olayın büyüklüğünü ve olacakları biliyor. Zaten 15 kilo vermiş içerde..

Hiç üzülmüyorum.Beter olun..!!

Daha bu dünyada çektiğiniz azap, diğer tarafı cok daha acı olacak Şekiiipp.

Cevap: Şekip Mosturoğlu Hastaneye Kaldırıldı

Artık cok sinirlendim bunlara,bundan sonra ne gecmis olsun derim,nede beter ol diye beddua ederim.

Cevap: Şekip Mosturoğlu Hastaneye Kaldırıldı

intihara kalkıştı filan haberleri vardı geçen hafta. Demekki harbiden adamın beyni patinaj çekmiş.

Üst Alt