Selahattin Aydoğdu, Fatih Terim'e Küfrederken Aydoğdu'nun Yanında Oturan 3 Flaş İsim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selahattin Aydoğdu, Fatih Terim'e Küfrederken Aydoğdu'nun Yanında Oturan 3 Flaş İsim

Genel Yayın Yönetmenimiz Gökmen Özdemir, Fatih Terim – Selahattin Aydoğdu meselesindeki ayrıntıyı bugün attığı bu tweetle işaret etmişti.
asdqwe.jpg

Gamaspor, o 3 ismin kimler olduğunu açıklıyor!

Aydoğdu, Terim’e “gelmezsen … “ diye küfrederken masada TFF Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, euro 2016’daki yardımcılarından beIN SPORTS yorumcusu Tümer Metin ve eski Beşiktaş yöneticisi Emin Önal vardı.

Bu 3 kişi, konuşmayı duymalarına ve neler olacağını bilmelerine rağmen hiçbir şey yapmadılar.

Kebapcı Selahattin'in yanındaki 3 isim - Gamaspor - Gökmen ÖZDEMİR

Adi çapsızlar.Her türlü pisliği denemişler istifa etmesi için ama tek taraflı sözleşme fesih yapınca nasıl paçayı kurtarırız derdinde düşmüşler.

Hoca yardimci konusunda dogru secim yapmali,tumer nihat gibi serefsizler görüldügü gibi kendisini yari yolda birakmis

Farketmez imparator gücünden güc kaybetmez,biz variz imparator'un ordusu var

Tümer kadar karaktersiz olup ekranlarda beyefendi rolü takınan daha itici kimse yok heralde
giphy.gif

tümer fb ye giderek zaten şerefsiz bir şahsiyet olduğunu tüm türkiyeye göstermişti hoca bazen çok yanlış adamlara güveniyor tümer gibiler iki yüzlüdür işte böyle.

Olaylar cereyan ederken, bu bir komplodur Fatih Terimi itibarsızlaştırma operasyonudur dedim.
Kimse bana Tff'de görev almış bir kebapçının Fatih Hocama bu ülkede o lafları edebileceğini anlatmasın.

Gscimbom Mobile

Olaylar cereyan ederken, bu bir komplodur Fatih Terimi itibarsızlaştırma operasyonudur dedim.
Kimse bana Tff'de görev almış bir kebapçının Fatih Hocama bu ülkede o lafları edebileceğini anlatmasın.

Gscimbom Mobile

adama komplo kurmuşlar işte. Bizim forumda da bazı arkadaşlar hoca dayak yiyip kaçmış v.s konuşuyorlardı şimdi utanmışlardır belki biraz.

Üst Alt