Selahattin Aydoğdu: "Fatih Terim'i gördüğüm yerde döveceğim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selahattin Aydoğdu: "Fatih Terim'i gördüğüm yerde döveceğim"

dağ başı mı burası, ülkenin hukukçusu polisi ne güne duruyor

Türkiye'de akraba evliliğinin yarattığı zeka problemlerini görmek için haberlerine göz atmak yeterli sanırım

Max. 1 hafta içinde geri vites özür ve el öpmeli bi foto gelecektir, Terim'i az biraz tanıyan bu işin peşini bırakmayacağını bilir.

Fiziksel kavga etmediğim doğrudur da nereden bildiysen?:confused::hat:...

Bir kavga hakkında yorumda bulunmanın çok defa dayak atıp yemiş olmakla ne alakası var?...

Mekan basıp adam dövmeye kalkışmayı normal karşıladığın sonucu çıkıyor. Sen sen ol yapma öyle şeyler, dostane tavsiyemdir.

Daha çok roman okumayı tercih ediyorum ama şiir okumak da güzel fikir, teşekkür ederim...
Ustat kavga etmek sanattir,bi burun kirmanin zevkini siir okumaktan almak cok zor

Terim'i yollasınlar milli takımın başına da Şenol geçsin aynı kaosu bjk yaşasın. Tudor'a yol verelim Terim bize gelsin. Bu kadar

Ustat kavga etmek sanattir,bi burun kirmanin zevkini siir okumaktan almak cok zor

Bu dediğin doğru olabilir. Denemeye hiç niyetim olmasa da kendimi öyle bir ortamda bulursam, nefsi müdafa babında kafa da kırabilirim. Ki elim ağırdır, denemedim ama kıyasıya yumruk attığım bir adamın bir daha ayağa kalkabilmesini küçük bir ihtimal olarak gördüğümü belirteyim, tevazunun fazlası zarar. Bir kavgaya girersem kendimi frenleyemeyeceğimi bildiğimden dolayı uzak durmayı tercih ediyorum birazda...

Güncel olaya gelince, abimiz de burun kırmanın keyfini almış belli ki, çok mutlu ve gururlu görünüyor. Burnu kırılan kişi için keyifli olmasa gerek; onu da hocamız konuşursa öğreneceğiz de işine gelmeyince konuşmaz tabi. Şu an yediği boktan sıyrılmanın hesaplarını yapıyor olmalı; karizma ayaklar altında!...

Şuan kızlarıyla yemekte

43e431fc45686a3fb4eae64e061d6113.png

Ünlü bir kabadayı mısın ? Hayır.
Hasımlarını acımasızca öldüren bir mafya babası mısın ? Hayır.
Herhangi bir savunma/dövüş sanatında yüksek derecen var mı ? Yok.
Profesyonel dövüş sporcusu musun ? Hayır.

Senden kim neden korksun sevgili hocam, tuhaf tuhaf mimikler yaparak ancak ezik spor medyasını ezersin. Türkiye'de tek hatırlı tanıdıkları olan sen değilsin, malum şahıslar her olayda arkanda duracak diye de bir şey yok.

Her şeyi geçtim öyle veya böyle müthiş kariyeri olan ve ülkede saygı gören bir insanın yapacağı iş değil yaptığı...

Son düzenleme:
Üst Alt