selahattin baki - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

selahattin baki

LOTR-Gollum-%E2%80%93-Return-of-the-King.jpg

Geçen geçmiş Maçlar'a da bakmıştım Fatih hocayı karşılamış ve gülerekte sohbet etmişler.Bizim sahamızda oynanan Maç sonrası da gülerek sohbet etmişler.Maç sonrası açıklamalarına baktım Fatih hocayla ilgili de hiç kötü 1 şey konuşmamış..

Geçen geçmiş Maçlar'a da bakmıştım Fatih hocayı karşılamış ve gülerekte sohbet etmişler.Bizim sahamızda oynanan Maç sonrası da gülerek sohbet etmişler.Maç sonrası açıklamalarına baktım Fatih hocayla ilgili de hiç kötü 1 şey konuşmamış..

bu ilk senelerde normal 1 birey gibiydi son 2 sezondur pislikleşme görevi verilince ne olduğu ortaya çıkmıştır. alper mi ne diye mal bi herif vardı o konuşuyodu bunun yerine ilk senelerde

bu ilk senelerde normal 1 birey gibiydi son 2 sezondur pislikleşme görevi verilince ne olduğu ortaya çıkmıştır. alper mi ne diye mal bi herif vardı o konuşuyodu bunun yerine ilk senelerde
Ben şimdi önce baktım memleketleri aynı değil.Daha sonrasında ise Milli Takım'da mı beraber görev yaptılar düşündüm daha sonra belki de komşulardır diye düşündüm heis :D Bana normal gelmiyo Galatasaray'a karşı bu kadar nefreti olan insanın Fatih hocayla sohbet etmesi yav :D

Üst Alt