Selçuk Durdukça İyi Bir Takım Olamayacağız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Durdukça İyi Bir Takım Olamayacağız

Son yıllardaki başarısızlığımızın tartışmasız en büyük nedenidir. Ne olursa olsun günümüz futbolunda en önemli mevkii orta sahadır. Ve bir takımın orta sahasında Selçuk gibi hiçbir halta yaramayan, üstelik takım arkadaşlarının da performansını düşüren bir sürüngen varsa, o takımın başarılı olması mümkün değildir. Herif bu haliyle bile milli takıma çağırılıyorsa torpili çok büyük yerdendir. Bu vasıfsız ilk 11 oynadıkça kim transfer edilirse edilsin, değişen bir şey olmayacaktır..

Bu guzel gunde bile morel bozmayi basarmissiniz tebrikler

e1ba8baeef5ddc7e5c68b64fb58bbc94.gif

Sırasıyla gitmesi gerekenler şöyle olmalı.
Bunların hepsi aynı anda gitmezse başarı filan hikaye

Dursun>>>selçuk>>>tudor

Sürün yağlı surat!

4 senedir kötü ama bi şekilde hala savunulmaya çalışılıyor bu forumda bile gerçekten rezillik. futbolcu desen futbolcu değil kaptan desen kaptan değil. bizim için en hayırlısı ayağının kırılması olur

Son yıllardaki başarısızlığımızın tartışmasız en büyük nedenidir. Ne olursa olsun günümüz futbolunda en önemli mevkii orta sahadır. Ve bir takımın orta sahasında Selçuk gibi hiçbir halta yaramayan, üstelik takım arkadaşlarının da performansını düşüren bir sürüngen varsa, o takımın başarılı olması mümkün değildir. Herif bu haliyle bile milli takıma çağırılıyorsa torpili çok büyük yerdendir. Bu vasıfsız ilk 11 oynadıkça kim transfer edilirse edilsin, değişen bir şey olmayacaktır..

+1905

Futbol oynamayı bilen ve 90 dakkada 10-12km koşabilecek kadar fit olan herhangi birinden tek ekstrası frikikleri cidden. İnanılmaz.

Öncelikle selçukun şu dakika kıçına tekmeyi vursalar çok sevirinirim.. Yani zihniyetim bu o yüzden peşin peşin yazıyorum okumadan anlamadan eleştirmeyin beni..

Katılıyorum sizlere lakin takımdaki çoğu futbolcu için takım kötü yeaahhh adam ne yapsın denirken selçuk için de aynı şeyler söylenebilir.. En basitinden ah selçuk oynamasa da kim oynarsa oynasa diyoruz tolga-dejong yemedi josue-tolga yemedi olmuyor yani mevcut kadroda selçukun yanında bunlar daha çöp kalıyor.. Bunu selçuku savunma amaçlı demiyorum ben de sizler gibi kızıyorum ama haddinden fazla yükleniyoruz bu adama.. Bu takım selçukla 4 yılda 3 kez şampiyon olmayı başardı ..Sanki son 3sezonun tek sorumlusu selçuk gibi lanse ediliyor halbuki basirestsiz yöneticilerden aptal hocalara çapsız topçulara tonla başarısızlık nedenimiz var..
Ben selçukun bu yılki olası transferlerle daha iyi olacağını düşünüyorum ama gönlümden geçen selçukun yerine daha dinamik boxto box Imbula gibi bir topçunun kiralanması..

Selçuk takımın açık ara en kötü oyuncusu. Ayrıca kaptanlığı hiç haketmiyor. Selçuk'un rezil futbolu medyanın da desteğiyle kanıksanmış, normalleşmiş, tepki verilmez hale gelmiş. Hala insanların gözünde pasör, oyunun iki yönünü de oynayabilen bir oyuncu imajı var. Klübün sosyal medya hesaplarındaki yorumları okuyarak Selçuk hakkındaki genel kanıyı öğrenebilirsiniz. Bunun dışında emre belözoğlu denen alçak kendi takım arkadaşına dirsek atınca onun karşısına çıkmamak için kaçacak delik arayan adam Galatasaray kaptanı o-la-maz.

Bogac ı biraz dinlendirelim hakan d hastaligina yakalanmıs gözüküyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt