Selçuk İnan: ''5 ay kendimde değildim'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: ''5 ay kendimde değildim''

cd38b3f000444fc7a24e55ab2bf3fc35.jpg

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, sarı-kırmızılı takımın antrenmanı öncesinde açıklamalarda bulundu. Selçuk’a doğum günü sürprizi de yapıldı.

Selçuk İnan’ın açıklamaları şöyle:

“Beklemediğimiz bir Sivasspor yenilgisi aldık. Antalyaspor maçıyla birlikte hem seri galibiyetler yakalamak hem de taraftarımızla beraber tekrar şampiyonluk havasına girmek istiyoruz.”

“Fatih Terim beni çocukluğumdan beri tanıyor; birbirimizden ne istediğimizi biliyoruz. Çok zor olmuyor aslında. Çalışmalarıma devam ediyorum. Oynamadığım sürede de hep takımın yanında durmaya çalıştım. Bunun neticesini alıyorum. Önemli olan takımın bir parçası olmak. Hep böyle olmaya çalıştım, şimdi de böyle devam edecek.”

“Geçmişle ilgili konuşmak çok sevdiğim ve istediğim bir şey değil. O 5 aylık süreçte belki de kendim değildim. Ama bundan sonra böyle olmayacak. Takım iyi olunca, beraber uyum içinde olursanız herkesin performansı artar. Bunu gösteriyoruz. Dediğim gibi o 5 ay geçmişte kaldı. Bundan sonra inşallah daha iyi olacağız.”

“Fernando ve Ndiaye önemli oyuncular. Bu tür oyuncuların eksikliğini hissedebilirsiniz. Ama Fatih Hoca’nın takımlarında, daha önce şamphiyonluk yaşadağım takımlarda kim oynadıysa ötekini aratmadı. Onu sağlarsanız şampiyonluklar gelir. Bazı zamanlarda aradığımız anlar oldu ama inşallah bundan sonra aratmayız.”

“Galatasaray’da 7. senem bitiyor. 3-4 kere yönetim değişikliğine şahit olduk. İnsanız, muhakkak ki etkileniyoruzdur. Kolay değil insanlara alışmak, onlardan sözler almak. Birbirimizi tanımamız süre istiyor. Sürekli zaman kaybı oluyor değişikliklerde. Camia için hayırlısı neyse o olsun.”

NTV Spor

ız, muhakkak ki etkileniyoruzdur. Kolay değil insanlara alışmak, onlardan sözler almak. Birbirimizi tanımamız süre istiyor. Sürekli zaman kaybı oluyor değişikliklerde.

kasıt maddiyatsa ayıp. Kimse parasını istedi diye yadırgayamaz bu adamları ama balta/selcuk gibi hem yerli hem de uzun süredir formayı terleten kişilerin futbolun çirkin tarafı "profesyonellik" çatısı altında bulunması tuhaf geliyor. Aşmaları gerekir bu tarz seyleri. Aç değil açıkta değiller, milyonlarla oynayan bu adamların 3 ay maas alamadıklarında çıkardıkları iç huzursuzluğa tahammül edemiyorum.

Yani Belhanda 'nın ilerde etkili olması için Selçuk 'un geride iyi oyun kurması top dağıtması lazım hani şampiyonluk yolunda orta sahada Tolga-Donk ikilisini göreceğimize Fernando-Selçuk ikilisini izlemeyi tercih ederim

Fernando sağlam dönerse Selçuk 'un açıklarını da kapatabilecek topçu

Tabii zorlu deplasman maçlarında işler değişir orta sahamızın temposuna baskısına ihtiyacımız olduğu maçlarda Fernando-Tolga ikilisi tercih edilir ...

gürültü etme, zamani gecti artik kabul etmeli.
en fazla yedek oynamali sezon sonuna kadar, fazlasi zarar.
mokunu cikaracaklar örnegin sabri hakan selcuk !
bi zamaninda birakin su isi.

selcugu her zaman savunurdum eskiden cok elstiriliyordu.
serbest vuruslari filan hersey takdir edilir ama artik zamani geldi kendide anlamali.
hadi yedek oynasa sorun yok ama yedekte oturan adamada bukdadar maas verilmez.

yaw ne 5 ayından bahsediyor bu adam. 5 aylık süreçte ne olmuş? biz 2013 den beri selçuk top oynayacak diye bekliyoruz.

Madem bunu itiraf edebiliyorsun o zaman 5 aylık ücretini kulübe iade et.
Ben kulüp yönetimi yerinde olsam bu röportajı itiraf sayar 5 aylık maaşını geri ödemesi için Gerekli işlemleri baslatirdim.

Sözleşme imzalarken bunlarsa. Profesyoneli yok ancak iş ahlakına gelince ama ben çok duygusalim ayakları.

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

Madem bunu itiraf edebiliyorsun o zaman 5 aylık ücretini kulübe iade et.
Ben kulüp yönetimi yerinde olsam bu röportajı itiraf sayar 5 aylık maaşını geri ödemesi için Gerekli işlemleri baslatirdim.

Sözleşme imzalarken bunlarsa. Profesyoneli yok ancak iş ahlakına gelince ama ben çok duygusalim ayakları.

Terim'in taktik bilgisinin YETERSİZLİĞİNİ ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ÜMİT ETMEK olduğunu anlamamız çok uzun sürmedi.
PİRLO!

Bu ne yaw??? Ciddimisin sen?

Üst Alt