"Selçuk İnan, Alex'ten daha iyi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Selçuk İnan, Alex'ten daha iyi"

Cevap: Selçuk İnan, Alex'ten Daha iyi!

Kim gelse Alex'le kıyaslanıyor,yeter.

Selçuk'un kalitesinin kıyasa bile gerek olmadığı ortada.

Bu,Alex'in adını yüceltmekten başka halta yaramayan bi durum.

Abi saçma saçma konuşmayın, kendi oyuncumu yermek zorunda bırakıyorsunuz. Selçuk kim Alex 'in yanında? Ne başarısı var? Kaç gol atmış bu ligde? Kaç asist yapmış? Daha iyi demek çok kapsamlı bir şey, yapmayın. Alex 'in adını yüceltmek değil bu, resmen Selçuk 'un adını yükseltmek. 27 yaşında bir Türk oyuncu Alexle kıyaslanıyor kim olursa olsun onun adını yüceltmektir bu. Tanımayanlar açsın okusun da saçmalamayın resmen millete ss veriyorsunuz alın dalga geçin diye.

Abi saçma saçma konuşmayın, kendi oyuncumu yermek zorunda bırakıyorsunuz. Selçuk kim Alex 'in yanında? Ne başarısı var? Kaç gol atmış bu ligde? Kaç asist yapmış? Daha iyi demek çok kapsamlı bir şey, yapmayın. Alex 'in adını yüceltmek değil bu, resmen Selçuk 'un adını yükseltmek. 27 yaşında bir Türk oyuncu Alexle kıyaslanıyor kim olursa olsun onun adını yüceltmektir bu. Tanımayanlar açsın okusun da saçmalamayın resmen millete ss veriyorsunuz alın dalga geçin diye.

Onlar alex'le hagi gibi bi efsaneyi karşılaştırırken ver bu tepkiyi..

Dua etsinler ki biz daha elle tutulur bi kıyaslama yapıyoruz. Alex'in 30 yaş öncesi halini, kariyerini selçukla kıyaslamazdın bile ama 30'undan sonra bu dandik ligde tuttu diye kıyaslanamaz konumuna koyman ağır yanlış bana göre..

Lincoln, Ilic, Cernat Alex'ten cok daha iyi tobcular. alex'in fener'de tutturdugu bir dikis var olay bundan ibared, ki yıllardır sezon icinde 34 macın 17'sinde sahada yoktur alex :ka21:

Cernat, İlic derken ? Lincoln belki daha yetenekli olabilir ama bütünüyle Alex daha istikrarlı ve iyi oyuncu. Sadece 1 sezon top oynamış futbolcu için Hagi'den sonra en iyisi diyemeyiz.

alexle selcugun alakası ne. dünyada birtek ofansmı var defansif tarafın hicmi önemi yok. tabi bizim ülkede mac oynarken herkes forvete gecmek istedigi icin normal karşılıyorum defansı pek önemsememelerini. zaten iyi defans oyyuncusuda pek cıkmıyor bu kafayla.

alex iyi ama sadece türkiye liginde iyi avrupada başarısı yok,selçuk ile mevkileri farklı

alex ile lincoln karşılaştırması yapılabilirdi en son, yetenek olarak lincoln alexı suya götürüp suzuz getirirdi,karakter olarakda tam tersi.

alexin ne başarısı var,sadece türkiye liginde attığı ve attırdığı goller var,rakamlarının çift haneye ulaşmasındada başkanları şikeci azizinde payı olduğu bir gerçek...

Haberin olmasına sebep olan kişinin açıklamasındaki niyete sözüm yok.

Farkındaysan, "Selçuk Alexten iyidir" değil, "Selçuk'un kalitesi tartışılmaz, ama her gelen futbolucuyu Alex'le kıyaslayıp, Alex'i yüceltiyoruz" dedim.

Sosyal medyada Alex'le kıyaslanan futbolcuları sayayım isterseniz.

Hagi

İliç

Lincoln

Elano

Melo

vs vs.

Galatasaray'ın hiç bir futbolcusunun çizmesinin en üst olabileceği nokta Alex değildir. Alex Alex diye diye küçültmeyin kendinizi, daha doğrusu takımı.

fantastic_faces.png

Alex ile Selcuk farkli tur oyuncular.Kiyaslanmalari dogru degil.Alexle Hagi kiyaslanir mevki ve ozellikler olarak .Orda da Hagi bir adim onde.

sadece bir adımmı,o bir adım senin için küçük ama alex için dev bir adım

karşılaştırması bile yapılamaz

hagi zidene ile maradona ile pele ile karşılaştırılabilir,sadece t.liginde esamesi okunan adam ile değil.

alexin ne başarısı var,sadece türkiye liginde attığı ve attırdığı goller var,rakamlarının çift haneye ulaşmasındada başkanları şikeci azizinde payı olduğu bir gerçek...

Aç da oku güzel kardeşim buraya ezberden yazma. 2 tane kıta kupası var. Dünya devi Brezilya 'nın kaptanlığını yapmış ve 10 numarasını giymiş bir isim. Ben de önceden öyle düşünüyordum, Alex 'i tanıyınca kanıların değişiyor.

Onlar alex'le hagi gibi bi efsaneyi karşılaştırırken ver bu tepkiyi..

Dua etsinler ki biz daha elle tutulur bi kıyaslama yapıyoruz. Alex'in 30 yaş öncesi halini, kariyerini selçukla kıyaslamazdın bile ama 30'undan sonra bu dandik ligde tuttu diye kıyaslanamaz konumuna koyman ağır yanlış bana göre..

Alex - Hagi kıyası yapanları kör olaran nitelendiriyordum ben. Özrü olan insanlarla uğraşılmaz, tepki vermek de yersiz. Aklı başında bir futbol sever Hagi 'nin adını ağzına alırken -tabirim caiz ise- besmele çekmelidir.

Mehmet futboldan zerre anlamıyorsun, üzgünüm ama gerçek bu. Sadece bu konu yüzünden söylemiyorum genel olarak.

Sorduğun sorunun saçmalığına bakar mısın Melih? Ben de diyorum ki o zaman Mustafa Sarp, Pele 'den daha iyi oyuncudur. UEFA kupasında forma giymişliği var kendisinin. Alex İtalya liginde 5-6 maç oynadı o kadar. Avrupa 'da oynamamış birisinin Avrupa kariyerini sorarsan kendi verdiğin cevapta da olduğu gibi; sonuç "yok" çıkar.

Üst Alt