"Selçuk İnan, Alex'ten daha iyi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Selçuk İnan, Alex'ten daha iyi"

Cevap: Selçuk İnan, Alex'ten Daha iyi!

Sorduğun sorunun saçmalığına bakar mısın Melih? Ben de diyorum ki o zaman Mustafa Sarp, Pele 'den daha iyi oyuncudur. UEFA kupasında forma giymişliği var kendisinin. Alex İtalya liginde 5-6 maç oynadı o kadar. Avrupa 'da oynamamış birisinin Avrupa kariyerini sorarsan kendi verdiğin cevapta da olduğu gibi; sonuç "yok" çıkar.

Saçmalayan sensin olm. Ben Selçuk Alexten kaliteli mi yazmışım ? Benim sorum Alexle ilgili,Selçuk Alex kıyası değil.

Yazmadan önce oku derim.

Selçuk'un avrupa karıyerini yazabilirmisin bu nasıl kıyas yaw alexin avrupa kariyeri yok sanırsın selçuk avrupadan yeni dönmüş

Abi sen bari yapma. Selçuk Alex kıyası mı yapmışım ben ? Alex'i neden bu kadar övüyor onu anlamaya çalışıyorum. Selçuk ve Alex kıyasıyla ilgili birşey yazsam haklısın.

Abi saçma saçma konuşmayın, kendi oyuncumu yermek zorunda bırakıyorsunuz. Selçuk kim Alex 'in yanında? Ne başarısı var? Kaç gol atmış bu ligde? Kaç asist yapmış? Daha iyi demek çok kapsamlı bir şey, yapmayın. Alex 'in adını yüceltmek değil bu, resmen Selçuk 'un adını yükseltmek. 27 yaşında bir Türk oyuncu Alexle kıyaslanıyor kim olursa olsun onun adını yüceltmektir bu. Tanımayanlar açsın okusun da saçmalamayın resmen millete ss veriyorsunuz alın dalga geçin diye.

Millete ss veriyorsunuz diyen adamın yaptığına bak. Abesle iştigal:haha:

Mehmet objektif olacam diye sıçıyosun Alex'e dünyanın en iyisi falan diyecen. Selçuk Alex'e göre çok daha komple bi futbolcu. Alex Türkiye'de kollanan hapşursa faul verilecek bi adam.

Şampiyonluk ligi çeyrek finali. Avrupa 'da çıkabildiği en yüksek nokta bu.

Ee o noktayı Kazımda gördü. O zaman sana göre Kazım Selçuktan daha iyi.

Alex türkiye standartlarında üst düzey bi adam,ama avrupada leş oğlu leş.

Selçukla vs Alex kıyasıda çok yanlış. Emir'in attığı post olayı çok iyi açıklıyor.

yahu konunun öznesi selçuk ve alex buraya yazdıklarını bu bağlamda değerlendirmişiz çokmu gördün :)

Yok abi olur mu öyle şey :)

Selçukla orta saha , Alex forvet arkası. Kıyaslanması yanlış.

Ha eğer ille bir kıyas olacaksa,Alexin mevkisi artık yok olmaya başlıyor futbolda.Selçuk tarzı oyuncular ön plana çıkıyor.

Mehmet objektif olacam diye sıçıyosun Alex'e dünyanın en iyisi falan diyecen. Selçuk Alex'e göre çok daha komple bi futbolcu. Alex Türkiye'de kollanan hapşursa faul verilecek bi adam.

Öyle bir iddiam yok. 2-3 senelik ön liberoyu. 15 senelik forvet arkası futbolcuyla kıyaslıyorsunuz. Sonra ben daha iyi bulduğumu savununca futboldan anlamıyorum oluyor. Benim odamda, eski defterlerimin üzerinde her yerde Selçuk çıkartmaları, posterleri vs. var bayılıyorum. Ama birileriyle kıyaslanmak için daha çok yol alması gerekiyor. Ha şurası ayrı, bu şekilde kendine bir şeyler katarak giderse değil Alexle kıyaslanmak bize Hagi 'yi de unutturur. Avrupa 'da adı unutulmayacak bir futbolcu da olur ama daha var, henüz değil.

Ee o noktayı Kazımda gördü. O zaman sana göre Kazım Selçuktan daha iyi.

Alex türkiye standartlarında üst düzey bi adam,ama avrupada leş oğlu leş.

Selçukla vs Alex kıyasıda çok yanlış. Emir'in attığı post olayı çok iyi açıklıyor.

Ben Avrupa 'da başarıyı kıyas görmedim ki onu sen gördün; hatta ona istinaden Mustafa Sarp-Pele şakasını yaptım.

Abi saçma saçma konuşmayın, kendi oyuncumu yermek zorunda bırakıyorsunuz. Selçuk kim Alex 'in yanında? Ne başarısı var? Kaç gol atmış bu ligde? Kaç asist yapmış? Daha iyi demek çok kapsamlı bir şey, yapmayın. Alex 'in adını yüceltmek değil bu, resmen Selçuk 'un adını yükseltmek. 27 yaşında bir Türk oyuncu Alexle kıyaslanıyor kim olursa olsun onun adını yüceltmektir bu. Tanımayanlar açsın okusun da saçmalamayın resmen millete ss veriyorsunuz alın dalga geçin diye.

valla diger arkadaşları bilmemde millete ss veren sensin. angut comda senin yorumun arşa yükselecek. selcuk kim alex kim derken alexi messimi sanıyorsun acaba.

Alex iyi, skorer, profesyonel bir futbolcudur. Şımarık, ahlaksız olmadığı için saygı da duyuyorum ama hepsi bu..

Asla daha fazlasına sahip değildir, Atıyorum samsun'u 2 yeniyorsundur alex çıkar 3 ve 4. golleri atar, gol sayısını böyle önemsiz maçlarda önemsiz gollerle şişirir. Ama fenerbahçe atıyorum avrupa'da herangi bi takıma yenilirken sahneye çıkan bir futbolcu değildir.

Alex'in 5 yılında fenerbahçe sadece Türkiye'de 3 şampiyonluğunu son maçta kaçırdı. Alex denildiği kadar büyük futbolcu olsaydı, fenerbahçeye somut başarılar kazandırırdı. Bunun haricinde karabüğe, ankaragücüne, vs vs'ye attığı goller herangi bir netice ve kupayla süslenmediği için önemsiz..

O yüzden alex bir efsane değil sadece sıradan bir yıldız.. Futbolu bıraktıktan sonra sadece fenerbahçelilerin anacağı ve hatırlayacağı bir yıldız.. Böyle yıldızlardan dünyada her sene binlercesi kayıp gidiyor kimseden habersiz..

Öyle bir iddiam yok. 2-3 senelik ön liberayu. 15 senelik forvet arkası futbolcuyla kıyaslıyorsunuz. Sonra ben daha iyi bulduğumu savununca futboldan anlamıyorum oluyor. Benim odamda, eski defterlerimin üzerinde her yerde Selçuk çıkartmaları, posterleri vs. var bayılıyorum. Ama birileriyle kıyaslanmak için daha çok yol alması gerekiyor. Ha şurası ayrı, bu şekilde kendine bir şeyler katarak giderse değil Alexle kıyaslanmak bize Hagi 'yi de unutturur. Avrupa 'da adı unutulmayacak bir futbolcu da olur ama daha var, henüz değil.

Hee oldu 2-3 yıllık ön liberoymuş. Adamı takip etmemen senin problemin. Kaç yıldır bu çizgide oynuyor adam Trabzonu şampiyon yapıyordu adam -yaptı aslında- Ve bize geldi ilk yılında şampiyonluğun en büyük payı ona ait. Dediğim gibi Alex'in karakterini ben de severim ama saha içinde Selçuk'tan iyisi yok Türkiye'de, Avrupa'da da 3-5 tane vardır. Çok küçümsüyorsunuz.

Üst Alt