Selçuk İnan: "Boş mukaveleyi imzalamaya hazırım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Boş mukaveleyi imzalamaya hazırım"

0x0-galatasaray-selcuk-inanla-nikah-tazeledi-iste-sozlesme-detaylari-1559330405478.jpg

Galatasaray ile sözleşmesi sona eren kaptan Selçuk İnan, jübilesini sarı-kırmızılı formayla yapmak için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğunu gösterdi. Teknik kadronun da takımda kalmasını istediği tecrübeli futbolcunun kesinlikle para konuşmayacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz sezonlarda aldığı 2.9 milyon euro nedeniyle eleştirilen Selçuk'un yakın çevresine, "Galatasaray'da çok güzel 8 senem geçti. Bu forma altında futbolu bırakmak istiyorum. Bu nedenle boş mukavele imzalamaya hazırım" dediği öğrenildi.

Sarı-kırmızılıların Selçuk İnan'la yapılacak yeni kontratta garanti ücretini düşük tutup, maç başı primini yüksek tutacağı belirtildi. Galatasaray önümüzdeki günlerde Selçuk İnan'la nikah tazeleyecek.

"PARA KONUŞMAM" ❤️

Selçuk İnan: "Galatasaray'da çok güzel 8 senem geçti. Bu forma altında futbolu bırakmak istiyorum. Boş mukaveleyi imzalamaya hazırım"

Bana kalsa 1 milyon tl de fazlada normal sartlarda sirf mac basi anlasilmasi gerek. Mac basi primide en fazla 10 bin euro olmali . Bis mukavele demesindeki amac beli, albayrak varkene nasil olsa ucuk bir para yazarlar ne biliyim 1.5milyon euro bende sesimi cikarmam corba parami cikaririm derdinde.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Selçuk boş yapma da artık bırak işte futbolu. Vücudun 30 dk bile kaldırmıyor bu neyin inadı. Senelerdir cukkaladığın paralar ölene kadar yeter

Üst Alt