Selçuk İnan: "Galatasaray benden ne isterse o olacak!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Galatasaray benden ne isterse o olacak!"

Florya'dan sorumlu pastacı başı olarak istediği sürece kalabilir. Antrenörlük kurslarına katılsın, yeteneği varsa antrenör olabilir mesela. Futbolcu olarak verebileceği hiçbir şey kalmadı.

Wesley Sneijderi nasil paketlediysek Selcuk Inani da öyle paketlemek lazim ama sanki 500k-1m avroluk maas cok zararli degil gibi.

Anlamiyorum arkadas.

Yillardir bu ani bekliyoruz hepimiz, adamin kontrati bitse de kurtulsak diye bekliyoruz. Ne oldu birden de hepiniz fikrinizi degistiriyorsunuz.

Selcuk Inan ile yollar ayrilmalidir.

Alt yapidan adam denerim ama Selcukla uzatmam. Sonra hayda, niye alt yapimizdaki oyuncular sözlesmesini uzatmiyor deniyor. Benim yerime 34 yasindaki, kosamayan ve fiziksel bitik adami oynatiyorlarsa, ben niye sözlesme imzalayim demezmi gencler?

Türk futbolcuları neden böyle 30'una gelince dede moduna geçiyor, sağa sola dönene kadar yıl geçiyor. Hasan Saşta Ayhan'da aynıydı.

Dilenci kediler gibi ne verirsen abiii moduna girdiğine göre kendisi de bittiğinin farkında ve yönetimden ay kıyamamm göndermeyelim demelerini bekliyor. Dursun olsa şutlardı da Selçuk o kadar şanslı ki sözleşmesinin bitişi Albayrak'ın görevde olduğu döneme denk geldi.

Seneye üç kulvar bizi bekliyor Sel.... Asdasdasdasdadfadfasd

Ne işi var bu tosbağın bizde.
1 milyon euro verecekmişiz bir de.
Git o parayı komple alt yapıya göm iki sene sonra 3 tane Selçuk çıksın.

Gscimbom mobil

derhal kulübe yönetici yapılıp cukkaladığı onca milyon euroyu ekonomik sıkıntı yaşadığımız dönemlerde likitide ihtiyacı doğrultusunda akıtmalıdır

Üst Alt