Selçuk İnan Galatasaray'da


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selçuk İnan Galatasaray'daGalatasaray, Trabzonspor'un milli orta saha oyuncusu Selçuk İnan ile beş senelik kesin anlaşmaya varmıştır.Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.Galatasaray Sportif AŞ
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeYa alex bile bir tv programından adama baglantı koyuyo. Sahip çıkıyo. Gerçi Arda'da Selçuk İnan'ı takım arkadaşı görmek isterdim dedi. Almasın abi Fener bu adamı. Ya bize gelsin ya Avrupa'ya gitsin. Tam ama tam bir box-to-box. Hem de yerli. Tadından yenmez
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşinde3,5 milyon Euro verilecek bir oyuncu kesinlikle değil. En fazla ederi 2. Abartmayalım yahu.
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşinde3,5 milyon Euro verilecek bir oyuncu kesinlikle değil. En fazla ederi 2. Abartmayalım yahu.Abartmayalım mı? Tamam fiyat konusunda abartı var. Ama adam abartılmayacak bir adam değil. Abartmaya abartmaya bu hallere geldik. Yok o o kadar etmez, yok şu bu kadar etmez. Adamlara değer vereceksin. Hele ki bizim şu andaki halimizde daha da değer vereceksin. Bizi bu durumdan çıkartacakların başında futbolcular geliyor.
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeFener bu adamı alırsa işte o zaman ürkütücü bi takım olurlar
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeyeni yönetim belli olana kadar bu adamı kaparlar gibime geliyo... bide trabzonla lig mücadelesi verilirken böle haberlerin çıkmasıda çok manidar???????.
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeUlan zamanında bu adamların hepsi bize geliyordu be. Sezer, Selçuk, Cenk. Ağlıcam şimdi
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeyeni yönetim belli olana kadar bu adamı kaparlar gibime geliyo... bide trabzonla lig mücadelesi verilirken böle haberlerin çıkmasıda çok manidar???????ŞEREFSİZ BASIN!!!!Adamlar oyuncusu ayartmaya şimdiden başladılar Alexe de kesin yönetim tembihlemiştir bu adamı öv diye.Bunlar işi biliyo arkadaş
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeAbartmayalım mı? Tamam fiyat konusunda abartı var. Ama adam abartılmayacak bir adam değil. Abartmaya abartmaya bu hallere geldik. Yok o o kadar etmez, yok şu bu kadar etmez. Adamlara değer vereceksin. Hele ki bizim şu andaki halimizde daha da değer vereceksin. Bizi bu durumdan çıkartacakların başında futbolcular geliyor.Ne alaka?

Ben oyuncuya kötü falan demedim. 3,5 gibi rakamlarla oyuncuyu abartmayalım dedim. Şimdi Arda kötü oyuncu mu? Değil. Ama derlerse "Chelsea'den Arda'ya 7 milyon" diye bu Arda için abartı olur ve milletin abartmayın deme hakkıda olur.

Selçuk'u bizim takımımıza da isterim p. Eğer Fenerbahçe ile Selçuk yarışına gireceksek taş çatlasın verilecek para 2,5 olmalıdır. Eğer söylendiği gibi 3,5 falan istiyor veya öneriliyorsa uzak dursun bizden.
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeNe alaka?

Ben oyuncuya kötü falan demedim. 3,5 gibi rakamlarla oyuncuyu abartmayalım dedim. Şimdi Arda kötü oyuncu mu? Değil. Ama derlerse "Chelsea'den Arda'ya 7 milyon" diye bu Arda için abartı olur ve milletin abartmayın deme hakkıda olur.

Selçuk'u bizim takımımıza da isterim p. Eğer Fenerbahçe ile Selçuk yarışına gireceksek taş çatlasın verilecek para 2,5 olmalıdır. Eğer söylendiği gibi 3,5 falan istiyor veya öneriliyorsa uzak dursun bizden.Ok. Fener zaten 3,5 vermez. Takım dengelerini gözetmek zorunda. Selçuk'u da beğeniyosan problem yok. Bizim ihtiyacımız olan futbolcuların başından bence Selçuk İnan var. Zaten hangi orta saha oyuncularını istersiniz diye anket yapmıştım. Başı çekiyo. İki İki daha dört. Alınmalı bu adam. Ne yapıp edip alınmalı.
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeyok o kadar etmez mantığı ile kimseyi alamazsın yok o kadar verilmez dersen her seferinde hamit te başkasına gider selçuk ta
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindeen fazla neden 2 etsin? adamın bonservisi yok bişeyi yok 2 milyon etse +1.5 bonservis karın adam ekliyor
 
Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşindePolat gitmeden önce şu adama imza attırsa öle gitse, giderkende beni istemediniz ama buda yapacağım son güzel şey dese keşke?? keşke ama hep keşke????
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt