Selçuk İnan Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Galatasaray'da

Cevap: Fenerbahçe Selçuk İnan'ın peşinde

Bonzervisli bir orta saha alsan Selçuk gibi en az 5 milyon. Yabancı olacak hem de. Kontenjandan yicek. Adam yabancı olunca vereceksin yıllık 2 Milyon en az. 3 yıl anlaşsan. Toplam 11 milyon€. Yıllık 3,5 versen bile kârdasın. Toplam 10,5 yapar. Ama takım dengeleri denen bişey var. O bozulur. Ama 2,5 veya 3 e bu iş biter. Önceden anlaşılırsa yıllık 500 bin az versen bile bize gelir.

Bence Fenerbahçe'ye gitme olasılığı, Avrupa'ya gitmesinden daha fazla. Kaçırmaz Fenerbahçe, bu tür işleri çok iyi yapıyorlar. Zaten büyük bir ihtimalle Şampiyonlar Ligi'ne de gideceği için..

adama bonservis ödemiyeceksin neden 3.5 etmesin ödesen bile vereceksin iyi oyuncunun talibi çok olur para vereceksinki alasın :)

Hep bi artist tavrımız oldu bizim. Yıllardır. O na o para verilir mi. Galatasaray da tavan fiyat bellidir onu aşamayız. Kaleci bu kadar alırmıymış. Defans adamı için o para çok. Gibi düşüncelerden çok çektik. Eskidendi bunlar. Şimdi sen vermezsen başkası veriyor alıyor.

yok o kadar etmez mantığı ile kimseyi alamazsın yok o kadar verilmez dersen her seferinde hamit te başkasına gider selçuk ta

Ne yani oyuncular iyi, işimize yarayacak ve rakibimizde istiyor diye 3,5 isteseler tamam, 4,5-5 isteseler tamam mı diyeceğiz.

O paralara Avrupa'dan çok kral adamlar alırsın. Adam o parayı birde vergisiz halini gördü mü koşa koşa gelir buraya. Misal Alou Diarra.

Mesela Schweinsteiger, Busquets... gibi oyuncular bile direkt olarak yıllık 5 milyon alamıyorlar.

Malesef doğru düşünüyosun. Tek şey var. Trabzon fener düşmanı. Belki Trabzona ayıp olmasın diye gitmez

Sanmam. Bu saatten sonra kendini düşünür. Bu zamana kadar sözleşme imzalaması aslında herşeyi açıklıyor. Zamanında 2-3 kuruşun hesabını yaparak almadık. Şimdi gelsin diye dua ediyoruz. :)

Ne yani oyuncular iyi, işimize yarayacak ve rakibimizde istiyor diye 3,5 isteseler tamam, 4,5-5 isteseler tamam mı diyeceğiz.

O paralara Avrupa'dan çok kral adamlar alırsın. Adam o parayı birde vergisiz halini gördü mü koşa koşa gelir buraya. Misal Alou Diarra.

Mesela Schweinsteiger, Busquets... gibi oyuncular bile direkt olarak yıllık 5 milyon alamıyorlar.

türkiye de alıyorlar bu paraları senin liginde sınırsız yabancı kuralı varmı? kaliteli yerliler için rakiplerinle rekabet etmeye mecbursun üstelik bonservizsizse bu adam 4 milyon € de eder. ismini yazdığın adamların bonservisleri ne kadar bide onu hesapla ama :) bu adam bonservizsiz göz önünde bulundur.

Bir kere bu olayın 3,5 olmayacağını sen de biliyosun ben de. Bizim demek istediğimiz mantık yanlışındayız kulüp olarak. 3,5 fener veriyorsa biz bu yarışa girmeyelim dersek yanılırız. Girmeliyiz. Fener 2,5 mu veriyor bizde vermeliyiz 2,5. Bu iş böyle olur. Fener 3,5 veriyorsa alsın. Mehmet Topuzu fenere tabiri caizse kakaladılar. Adam şimdi krallar gibi oynuyo. Sene başından beri oynamadıgı mac hatta dakıka yok. Şampiyonlugu getiren gizli güçlerden birisi. Bana böyle adam şampiyonluk getirecekse ben 3 yıl için 12 milyon veririm. Mantık bu olmalı. Fayda zarar ayrımını iyi yapmak lazım

türkiye de alıyorlar bu paraları senin liginde sınırsız yabancı kuralı varmı? kaliteli yerliler için rakiplerinle rekabet etmeye mecbursun üstelik bonservizsizse bu adam 4 milyon € de eder. ismini yazdığın adamların bonservisleri ne kadar bide onu hesapla ama :) bu adam bonservizsiz göz önünde bulundur.

Bir kere seninde dediğin gibi adam Türk. Sen atıyorum Busquets'i almak için kaç para bonservis vereceksin. Ben söyleyeyim adam genç, barça da, en az 25 Milyon€. Bastian en kadar eder en az 30 milyon€. Bekle bonservissiz alalım dersen adam zaten bize gelmez. Veya tamam o zaman bonservissiz yıllık 7 ver al kâr ederiz dersen o kadar da boyumuz yok derim. Yani Selçuk yıllık 3,5 eder.

Bir kere bu olayın 3,5 olmayacağını sen de biliyosun ben de. Bizim demek istediğimiz mantık yanlışındayız kulüp olarak. 3,5 fener veriyorsa biz bu yarışa girmeyelim dersek yanılırız. Girmeliyiz. Fener 2,5 mu veriyor bizde vermeliyiz 2,5. Bu iş böyle olur. Fener 3,5 veriyorsa alsın. Mehmet Topuzu fenere tabiri caizse kakaladılar. Adam şimdi krallar gibi oynuyo. Sene başından beri oynamadıgı mac hatta dakıka yok. Şampiyonlugu getiren gizli güçlerden birisi. Bana böyle adam şampiyonluk getirecekse ben 3 yıl için 12 milyon veririm. Mantık bu olmalı. Fayda zarar ayrımını iyi yapmak lazım

Yok böyle bir dünya beyler.

Profesyonel olacaksın. Sen oyunuya bir eder biçeceksin. Başkası ne veriyor ne olmuş bakmayacaksın.

Emre Belezoğlu - Selçuk İnan

orta sahasına kurarlarsa 2-3 yıl boyunca ligi sürklase ederler. Ne yapıp edip bu oyuncuyu onların almasını engellemeliyiz.

Biz Selçuk u fener istiyor diye bakmıyoruz. Fener kaç vermiş bize ne. Sen dedin bu kadar para etmez diye. Kim veriyo parayı Fener. Sen etmez deyince biz de eder dedik. Ayrıca ben kendi oyunuma bakarsam Selçuk'a ihtiyacım acayip çok çok çok. O zaman bu adama ederini verip alacaksın. Ederi de yıllık 2,5 tan aşağı değil. Tavanda 3,5 olur. Tamam 4 olmaz. Ve ayrıca böyle bir dünya var. Hatta kısmen gelişmemiş ülkelerde tamamıyla böyle. Peki o zaman biz almayalım. Bu futboldan biraz daha fazla yukarı çıkarız. Artık abilerde yok takımda. Kim kurtarır bekleriz.

Üst Alt