Selçuk İnan, Golü Yine İzledi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan, Golü Yine İzledi!

evet videoda muhtesem bir oyun disiplini , süper ötesi bir fizik güc ve konsidyon görülüyor, bravo itaatci tudor.

Yemin ediyorum 10 kişi oynasak daha iyi olur, herifin varlığı zarar. Tudor bunda ne buluyorda oynatıyor çözemiyorum, bu elin hırvatını ne demeye takımın başına getirdiğimizi ise hiç çözemiyorum.
Yönetiminden teknik direktörüne 1 tane yetenekli, aklı başında adam yok. Ve hala utanmadan takımın/kulübün başında durabiliyor bu adamlar.

Yemin ediyorum 10 kişi oynasak daha iyi olur, herifin varlığı zarar. Tudor bunda ne buluyorda oynatıyor çözemiyorum, bu elin hırvatını ne demeye takımın başına getirdiğimizi ise hiç çözemiyorum.
Yönetiminden teknik direktörüne 1 tane yetenekli, aklı başında adam yok. Ve hala utanmadan takımın/kulübün başında durabiliyor bu adamlar.

10 kişi oynasan tabi ki daha iyi hiç değilse 2 kişilik oynar herkes bu çöpten iyidir

Tudor'dan önceki tüm hocaların da vazgeçilmeziydi. Sorun sadece Tudor'da değil demek ki!!
Terim-Mancini-Prandelli-Hamza-Denizli-Riekering... Hepsi mi kötü hoca??

Terim'in ilk senesinde muhtesemen, ikinci senesinde bariz düsüse gecmisti Selcuk. Mancini sezonunda da en dibi gördü zaten.

Ondan sonra da belini bir daha dogrultamadi. 2014/15 de biraz kipirdama oldu sampiyonluk yolunda ama yine hüsran.

Yahu zaten yabancı sınırı kalkalı topu topu kaç sene oldu ? Yabancı sayısı 5'e çekildi ve doğal olarak yerli oyuncular manasız yere aşırı kıymetlendi... Bunun neticesinde oyuncu lehine sözleşmeler yapıldı. Alsan alınmaz satsan satılmaz mecbur oynatacaksın ki zaten mali yük sebebiyle o bölgeye transfer de yapamıyorsun doğal olarak alternatifsiz kaldı, ekonomik durumu belli kulübün.

Üst Alt