Selçuk İnan, Isınmaya Çıkmıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan, Isınmaya Çıkmıyor!

Dün stadyumda canlı izledim herkes maçtan önce ısınırken Selçuk bey yoktu yinede 60 da oyuna girdi

Daha önceki maçlarda da olmuş sanırım bu olay. Sebep ne? Neden konuşulmuyor?

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

cok sorular var ve bu herif alenen sabote ediyor bizi fakat dikkat edin ciddi olarak bunu hala savunanlar var özellikle ultra polarcılar

selçukla gizli bir anlaşma yaptıklarını düşünüyorum. ortamı bozma her maç sonradan girip 12,500 € maçbaşını al dediklerini düşünüyorum

Hayatında futbol oynamamış kişi beyanıdır.

Oturarakta ısınabilir bir futbolcu...

Şu hareketi 10 dk yaparak maça çıkabilirsiniz.. SIFIR SAKATLIK RİSKİ İLE HEMDE...

NA_Jul17_NYC_FoamRolling_IMGComp04.gif

NA_Jul17_NYC_FoamRolling_IMGComp03.gif

Son düzenleme:
napsin, isinmaya gidipte tribunlerden taciz mi yesin. millet zaten ustune kopurmek icin bahane ariyor. Adam isinmaya gitmediyse taraftardan gorecegi tepkidendir.

What the fuck? Really? Oha ameka böyle birşey varsa kadro dışı bırakılmalı acilen. Gözünüzden kaçmış olmasın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler bu shitpostu atan arkadaş nasıl acaba maçtaymış? Az önce resmî Facebook sayfasından ısınan futbolculara baktım. Maç önü sadece 11 ler ısınmış. Kendi fotoğraflı kanıtı yoksa yalan yanlış haberden ban atın bu arkadaşa.

Beyler bu shitpostu atan arkadaş nasıl acaba maçtaymış? Az önce resmî Facebook sayfasından ısınan futbolculara baktım. Maç önü sadece 11 ler ısınmış. Kendi fotoğraflı kanıtı yoksa yalan yanlış haberden ban atın bu arkadaşa.

kast ettiği galiba maç sırasında yedek oyuncuların ısınması

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hasan şaş bir daha bu kulüpten adım atmasın bu adamı savunanin işi yok bizde

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt