Selçuk İnan: "İyi bir takım olduk" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "İyi bir takım olduk"

f58276a3b77444e882afe938572d7b60.jpeg

Galatasaray’da 32. dakikada oyuna giren ve özellikle Gomis’in attığı ilk golde önemli katkısı bulunan kaptan Selçuk İnan maç sonunda yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Selçuk şu ifadeleri kullandı:

“Bugün her maç olduğu gibi kazanmak için sahaya çıktık. Dirençli bir takım vardı karşımızda. Sezon başından beri çok iyi hazırlanıp iyi çalışıyoruz. İstediklerimizi yansıtabiliyoruz. İyi bir takım olduk. Herkes birbirini seviyor, fedakarlık yapıyor. Güzel bir galibiyet aldık. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.”

“Taraftarın yaptığı açıklamayla ilgili söylenecek bir şey yok. Canları sağ olsun. Ben hep söylüyorum taraftar bizim için itici bir güç. Biz şampiyon olmak için mücadele ediyoruz. Canları sağ olsun. Hedefimiz şampiyonluk. Son iki maçta süre aldığım için belki de iyi oynadım. Biz profesyoneliz. Elimizden geldiğince takıma yardımcı olmak benim görevim. Çok mutluyum galip geldiğimiz için. Asisti kimin yaptığı golü, kimin attığı önemli değil.”

GSC Portal

Son düzenleme:
konuşma adam gibi topunu oyna ! totonun derdine düştün maçan yemedi mecbur kıpırdandın .
yaş odunla döverim seni. unutmadım leşliklerini.

Bugun iyiydi, ve faydaliydi.

Ama calismasi ve fizik gucunu artirmasi sart..

Boyle oynamaya devam ederse , Belhanda yerine Selcuk oynasin, daha iyi..

Minimum bu şekilde oyna yeter zaten. Maaşını hak et kardeş. Kimse daha fazlasını istemiyor senden. Sen bu takımın kaptanısın. Bu takıma mücadele azminle, isteğinle örnek olmalısın.

Adam “önemli olan takım, şampiyonluk” diyor ama yine de sallanıyor.

Çıldırmış bu millet

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Üst Alt