Selçuk İnan: "Kaptanlığını böyle şeylere alet etmem" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Kaptanlığını böyle şeylere alet etmem"

Ben adamım diyen kişinin şerrfsizin önde gideni olması. Vol 100

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Formasını çıkardığı an kesip atacaktık bu kangreni.
Takım sadece oyun oynamaya çalışırken konuştuğumuz şeylere bak.

GSCimbom Mobile App

O kaptırdğı toptaki anı izleyemedim. Lavabodaydım. Cidden sakatlık numarasımı yaptı sözde kaptan.
Ayağına basılmış biraz doğrusunu söylemek gerekirse ama atıyorum Tolga falan olsa kalkar geri koşar, sonra kendini yere bırakırdı çok gerekseydi. Selçuk'un yaptığı suçluluk duygusu, net bu. "Ulan topu çok pis kaptırdım, atak yiyeceğiz. Hazır ayağıma da darbe yemişim, yatayım da bişey demesinler" diye düşünüyor muhtemelen.

Ayrıca daha Transferin başında söyledim, böyle bir adamın yedek kulübesinde oturması dahi sıkıntı çıkarır diye. Kendisi hiç bişey yapmasa bile Medya bu durumu kaşıyacaktı. İlk üç maç skorlar iyi olduğu için seslerini çıkaramadılar ama tak ilk puan kaybında başladılar. Bu Medyanın herzaman ki stratejisi. Arda konusunda da bunu anlatmaya çalıştım, Arda kendisi hiç bişey yapmayıp oyununa baksa bile, geldiği nokta sebebi ile Medya illaki bir yerden bişey bulacaktı. Herzaman bu durum böyle olmuştur, bunu bile bile lades dedik, hatta az kalsın Arda ile ikinci kez lades diyorduk. Sözleşmesi falan ağarmış, dizginlenemez ise takıma bedeli daha ağar olabilir, bir türlü bunu anlamıyoruz.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

artık bir karar verme vakti gelmiştir diye düşünüyorum
rockturtlepel_1457362276.jpg

Selçuk'u böyle konuşmasını isteyenlerin, bu haberi yapanların emeğine sağlık ancak Galatasaray taraftarının böyle süslü haberlerle yumuşayacağı görülmemiştir. Kimse gerizekalı değil!

Şunu da eklemek istiyorum. Kaptanlık pazubandı kimsenin umurunda değil. Maçta yaptıklarının hesabını vereceksin. Kaptanın kimin olduğuyla ilgili boş konuşmalara gerek yok.

Hahahah Arda dan sonra buda adam gibi adamım diyor. Düşünün birde Ardanın geldiğini

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayağına basılmış biraz doğrusunu söylemek gerekirse ama atıyorum Tolga falan olsa kalkar geri koşar, sonra kendini yere bırakırdı çok gerekseydi. Selçuk'un yaptığı suçluluk duygusu, net bu. "Ulan topu çok pis kaptırdım, atak yiyeceğiz. Hazır ayağıma da darbe yemişim, yatayım da bişey demesinler" diye düşünüyor muhtemelen.

Hayır "takım atak oynamaya başladı Allah muhafaza da gol atmayalım iyisi mi ben biraz debeleneyim" diye düşünmüştür. Maçtaki yarım saat boyunca durmadan verdiği geri paslardan bunu çıkarmak daha mantıklı.

Tudor umarım bu adamın karanlık yüzünü görmüştür.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Defol artik yeter be

Gecen sezonda kritik dönemde Kriz cikardi,bu sezon daha ligin basinda cikardi Galatasaray hic kimsenin ciftligi degil

O pozisyonda net faul var, sonrasında hemen ayağa kalkamaması normaldir. Hakem alışıldık faule yatma numaralarından birini yapmış olduğu ezberinden hareket etti muhtemelen...

Herkesten önce Galatasarayımızda işinin bittiğini defalarca ifade etmiş biri olarak söylüyorum ki bu maç özelinde, gösterdiği performansla yerin dibine batırılmayı hak etmemiştir, hatta takım oyununun toparlanmasına katkısı bile olmuştur...

Eleştirmek, gitmesini istemek başka şey; sahaya yansıttıklarını değerlendirmek başka...Forumun ortalama profilinin bu kadarını anlamaktan bile aciz olması yeni bir şey değil maalesef...

Boldladığım cümleyi hatırlatayım da birtakım idiotların ''Selçuksever'' yaftalamasının peşinen öüne geçeyim bari...

Üst Alt