Selçuk İnan Pasta Fotoğrafları(Güncellenecektir) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Pasta Fotoğrafları(Güncellenecektir)

Hahaha pastaya bakışa gel ? gittiğin gün yaş pasta alıp dağıtacağım demiştim, hala geçerli. Ah bir tekme yesen şu kulüpten. Kimin torpillisi olduğunu bilmiyorum ama senden nefret eden milyonlar olduğuna inanmak istiyorum.

DwKqUswW0AIsEGX.jpg

@Uğur İz
Vaeeey güzel haber demek ki selçük gidici en eönemli vazifesini devralmışlar artık hela paspasşar

allah kahretsin tamam al parani maasini gule gule kullan pastayida yedir millete ama gozunu seveyim oynama artik hoca oyna dese bile oynamam de bisey de oynama

Biz vedalaşmayı da bilmiyoruz. Bu adam kestiği pasta kadar kupa da kaldırdı. Ama sözleşme önerilmemesi gereken yerde sözleşme önerildi. O da emeklilik ikramiyesine imza atmam demedi. Bunun için de kızılmamalı. Tamamen yönetimsel bir hata. Sene başında jübile önerilmeliydi. Kabul ederse Trabzonspor ile bir maçla Selçuk İnan ile yakışır bir şekilde vedalaşılmalıydı. Bu tarz bir zorlama ile fiziken bitik Selçuk İnan'ı da kötü hatırlamaya itiliyoruz resmen.

Üst Alt