Selçuk İnan Sahaya Çıkmadı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Sahaya Çıkmadı

Arka adalesindeki gerilme nedeniyle antrenmanları kaçıran ve yoğun tedavi sonrasında son taktik çalışmasına katılıp kadroda olan yer Selçuk İnan ısınma çalışmaları için sahaya çıkmadı.

Trip atmıştır. Yedeklerde oturan adam maça hazır demektir. Kimse boş laf anlatmasın Selçukla ilgili. Sinsi herif işte. İşine geldiği gibi davranıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sana
2484988-adi-ustunde.jpg

11 artık

Transfer ol kardeşin Burak ile oyna kurtulalım senden artık.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gitmediği sürece, yerine alınan oyuncular sakat yada cezalı olmadğı her maçtan önce sakatlık bahanesini kullanıp aklınca sakatım o yüzden ilk 11 de olamıyorum mesajı vermeye çalışacaktır. Bu bir sorun mu tabiki değil yeterki sahada olmada nerde olursan ol.

sakatlığı falanda yok ya hepsi traş hala egosunu tatmin etmeye çalışıyor sanki biz bilmiyoruz neden oynamadığını sakatsa kadroda işin ne?

Ya birader bitmissin iste, herkes goruyor futbolu gs seviyesinde oyanayamazsin artik. Ya s.git, gitmiyosan trip atip ergence davranma. Takim taraftar herkes havaya girmis, bu herif yine birseyler yapacak ve sinerjiyi bozacak diye korkuyorum.

Üst Alt