Selçuk İnan vs Luka Modric


53537.jpg
Modric.jpg


Benim anlamadığım olay şudur iki oyuncu aynı mevkinin oyuncuları biri Türk diğeri Hırvat Selçuk 27 yaşında Modric 26 yaşında Modricin ne özelliği varki ? 32 milyon eurodan bahsediliyor realin ödediği bonservis miktarı bu kadar para edermi modric performans biligilerine bakıcak olursak:Selçuk İnan 2011/2012 sezonunda 45 maçta 14 gol 16 asist.

Luka Modric 2011/2012 sezonunda 48 maçta 5 gol 7 asist.

Performans bilgilerini göz önünde bulunduracak olursak şimdi biz avrupaya Selçuğu satsak kaça satarız renktaşlar ?
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricSelçuk çok iyi oyuncu.Ama Selçuk bu istatistiği STSL´de yaptı,Modric EPL´de.Modric hızlı,teknik ve çok iyi top çalıyor.Modric için o para değer.
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricLuka Modric'in Premier Lig'de oynadığından haberdarsınızdır umarım :2aloh1: Ve Selçuk Türkiye'nin en büyük kulübünde oynarken Modric İngiltere'nin 5. büyüğünde falan oynuyor. O istatistiklere ne kadar itibar edebilirsiniz ki?Selçuk 25'ten fazlaya satılmaz şu anda bence. Zaten satmak hata olur da yani, hani olursa...Bu arada futbolcu olarak Modric'in Selçuk'tan kötü olduğunu düşünmüyorum.
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricHangi lig'de oynadıklarına bağlı. İngiltere ligi bizimkinden çok daha kaliteli ve iyi, yani asist ve golleri kıyaslaman çok saçma.Fakat bir de şunu ekleyeyim, Real Modriç'in yerine Selçuğu alsaydı, daha faydalı olurdu :) :)
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricLig farkı var bence bizim üper ligi bizden başka takan yok o yüzden burda 50gol/asistde yapsan pe faydası yok cl de çok iyi işler yapmalı Selçuk reyiz
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricSelçuk çok iyi oyuncu da sırf istatistik değildir futbol. Ben Modric'i pek izlemedim ama bu istatistikler Premier Lig'de gayet iyi bence. Selçuk da 25-30 eder zaten.
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricLuka Modric'in Premier Lig'de oynadığından haberdarsınızdır umarım :2aloh1: Ve Selçuk Türkiye'nin en büyük kulübünde oynarken Modric İngiltere'nin 5. büyüğünde falan oynuyor. O istatistiklere ne kadar itibar edebilirsiniz ki?Selçuk 25'ten fazlaya satılmaz şu anda bence. Zaten satmak hata olur da yani, hani olursa...Bu arada futbolcu olarak Modric'in Selçuk'tan kötü olduğunu düşünmüyorum.Jo da premier ligte oynadı sonuç fos ben istatistiklere önem veren bir futbol severim ben hoca olsam 100 defa selçuğu seçerim modric yerine :)
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricJo da premier ligte oynadı sonuç fos ben istatistiklere önem veren bir futbol severim ben hoca olsam 100 defa selçuğu seçerim modric yerine :)Jo 48 maçta 6 gol 6 asistle oynamış zaten savunduğun ne ki?İstatistiklere önem verebilirsin ama kıyaslama yaparken de adil olmaya çalışmalısın :ka21: Elmander 10 golün üstüne çıkmadı EPL'de. Melo kariyer zirvesine bizde ulaştı... Süper Lig'in durumu berbat. 3-4 takım dışında takım yok. :2aloh1:
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricŞu kadar söyleyim Selçuk, Hırvat olsaydı bugün Modric yerine Real Madrid'de idi. Modric cok abartıldı.
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricModric hakikaten overrated bir topcu, cok iyi topcu ama overrated,Selcuga gelirsen pl'de la liga'da vs. oynasa fiyatı 30-40 milyonlara dayanırdı su haliyle boyle pas atan oyuncu 4-5 civarı avrupada, retro frikik bir sezonda 5 6 tane nerede gorulmus.ana fikir - sonuc olarak Selcugu takımda tutmak gerekir.
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricModric Türkiye- Hırvatistan maçında ezdi şimdi yalan yok. Selçuk o maçta oynuyordu heralde tam hatırlamıyorum da adamdan top alamıyorsun yani zor. Ayrıca defansif yönü de zayıf değil topla da ortadan çok iyi kat ediyor:b5: İstatistikler önemli değil Modric gibi adam 0 gol 0 asistle de oynasa farketmez zaten oyundan hiç kopmayan biri. Selçuk'ta iyi ama Modric müthiş bence.
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricModriç abartılıyor doğrudur, ancak daha tempolu bir topçu, neler yapabilecek göreceğiz, ama aşırı beklenti yaratacak bir isim değil kesinlikle.
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricModric Türkiye- Hırvatistan maçında ezdi şimdi yalan yok. Selçuk o maçta oynuyordu heralde tam hatırlamıyorum da adamdan top alamıyorsun yani zor. Ayrıca defansif yönü de zayıf değil topla da ortadan çok iyi kat ediyor:b5: İstatistikler önemli değil Modric gibi adam 0 gol 0 asistle de oynasa farketmez zaten oyundan hiç kopmayan biri. Selçuk'ta iyi ama Modric müthiş bence.Bence Modric oyun içerisinde çok kaybolan biri. Sen yine televizyonu ters çevirip izlemişsin.
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka Modriccristian baroni 10 gol 6 asist

ben de istatistiğe önem veren biriyim

bence cristian > modric
 
Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricAyrıca bu istatistik kafasıyla Burak Yılmaz'ın Rooney'den Alex'in Hagi'den iyi olduğu kanısına ulaşılabilir.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt