Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Selçuk İnan'a Telefon: "Abi yandınız"Selçuk’u arayan Karabüklü Kerim, “Abi yandınız! Tudor’un idmanları bayıltıyor. Biz temmuzdan bu yana koşuyoruz” diyerek, ‘ağır tempoya hazırlıklı olun’ mesajı verdi.

Galatasaray’da Igor Tudor rüzgarı sert eseceğe benziyor… Konuşmalarında sürekli mücadele ve takım ruhu vurgusu yapan, Bruma’yı kadro dışı bırakarak takıma ilk gözdağını veren Hırvat çalıştırıcı için bir uyarı da Karabüksporlu Kerim Zengin’den geldi. Tudor’un Galatasaray’a gitmesinin ardından arkadaş olduğu Galatasaray kaptanı Selçuk İnan’ı telefonla arayan Kerim’in, “Abi yandınız! Tudor’un idmanları bayıltıyor. Biz Temmuz’dan bu yana koşuyoruz” diyerek ‘ağır tempolu antrenmanlara hazırlıklı olun’ mesajı verdiği bildirildi. İtalyan ekolünde yetişen İgor Tudor, çalıştırdığı takımlara aşırı yükleme yapması ile biliniyor. 38 yaşındaki teknik adam, imza töreninde PAOK’ta bu yüzden 7 ayda 45 sakatlığın yaşandığı sorusuyla karşılaşmıştı.

ACI ÇEKECEK AMA ‘FİT’ OLACAK
Ancak Tudor, “O rakamlar biraz abartılı. Evet bazı sakatlıklar yaşandı ama normalin sadece biraz üzerinde” yanıtını vermişti. Yunan gazeteciler de Igor Tudor’un antrenman tekniklerinin zorluğuna vurgu yaparak, “Galatasaray kısa bir zaman içinde Türkiye’nin en fit ve en iyi çalışan takımı olacak. Ancak bu seviyeye ulaşırken elbette hiçbir şey acı çekmeden olmayacak” yorumunda bulundular.

ERGOMETRE SONUÇLARINI BEĞENMEDİ
Igor Tudor’un göreve başladıktan sonra ilk işinin futbolculara ait ‘ergometre testi’ sonuçlarını incelemek olduğu bildirildi. Maç ve idman sırasında kasların yaptığı işi ölçen raporların, Hırvat teknik adamı hiç memnun etmediği gelen haberler arasında. En yüksek oran savaş pilotlarında 12 olarak ölçülen ergometre testinde, en düşük oran ise masa başı işi yapan kişilerde 1.5 olarak hesaplanıyor. Faal bir futbolcu için bir yüzücünün yakaladığı 8 oranı ideal olarak kabul ediliyor. Galatasaray’da bazı oyuncuların bir marangoz için ideal kabul edilen 6 ergonometri oranına sahip olduğu öğrenildi.

‘Abi yandınız’ – AMK SporSent from my iPhone 6 using Tapatalk
 
Icinde 1 adet karabuklu kerim ve marangozluk mesleginin kullanildigi hikaye

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
senelerdir yatan bu takıma ağır idmanlar kesin sakatlık getirecektir. eğer direnebilirlerse bizim milyonluk eşşekler başarı kaçınılmaz olacaktır.
 
Analarindan emdigi sütleri burunlarindan getir bu milyonluk esseklerin hocam. Bu konuda sonunda kadar arkandayim.

Prandelli de cok kosturuyor diye agliyorlardi tabi adamlar alismis rahatliga.
 
Sizler Galatasaray kulübünün oyuncularısınız sahada en güçlü siz olacaksınız buna mecbursunuz!
25 milyon taraftarı temsil ediyorsunuz sahada..
Herkesten çok koşacaksınız tabi ki..
Sizler bu kulübün müzesine bir kupa daha eklemek için oynuyorsunuz bu sene..
 
topa kötü vurana ayağını marangoza götür derdik mahalle arasında

dursun başkanım marangozları takımın içine koyarak zaman kaybını önlemiş helal olsun
 
açık seçik yalan ve maksatlı haber.Gerçeği şöyle vuku bulmuştur..

Selçuk : Alo Kerim naber ne var ne yok.

Kerim : Abi yatıyoruz çok şükür biraz nefes aldık.

Selçuk : Ya bu sizin hoca nasıl bir herif it gibi koşturuyor bunu nasıl def ederiz başımızdan , var mı bir vukuatı, zaafiyeti.

Kerim : Abi siz ..ku yediniz , sabah akşam m..k..ko.Bence sen sabri üzerinden yürü , birkaç haftaya kalmaz fişini çekersiniz..
 
Üst Alt