Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilmiştir!


Selçuk İnanselcuk.png10 Şubat 1985 İskenderun doğumlu Tranbzonsporun orta saha oyuncusuFutbola doğduğu şehrin kulübü olan Karaağaç Belediyespor'da amatör olarak başladı, 14 yaşında Ç.Darnelsporun seçmelerine katıldı ve seçmelerde beğenilerek 3 yılığına C.Dardanelspor ile anlaştı. 2.5 yıl paf takımda görev aldı, A takımın başına Metin Tekin'in geçmesiyle A takıma yükseldi. A takımda sürekli olarak oynayan Selçuk, dört yıl oynadığı takımda 76 lig maçına çıkıp 6 gol attı ve 2005-06 sezonunun devre arasında Ersun Yanal yönetimindeki Manisaspor'a transfer olarak, yeni takımıyla 4,5 yıllık sözleşme imzaladı. Selçuk, buradaki Performansı ile büyük kulüplerin listesine girmeyi başardı.Selçuk İnan, Manisaspor'un küme düşmesinin ardından 31 Mayıs 2008 tarihinde eski teknik direktörü Ersun Yanal'ın başında olduğu Trabzonspor'la 3 yıllık sözleşme imzaladı. Başarılı futbolcu bordo mavili takımdaki ilk sezonunda 32 maçta forma giyip 3 gol attı. Takımın başına Şenol Güneşin geçmesiyle çoğu maçta 90 dakika görev almıştır. İlk kez kupa sevinci yaşadığı 2009-2010 sezonundaki tüm maçlarda görev aldı ve Fenerbahçe ile oynanılan final maçında takımı mağlupken Umut Bulut'a attırdığı beraberlik golüyle bordo-mavilileri ateşleyen Selçuk, kupanın kazanılmasında büyük pay sahibi oldu. Sezon boyunca 28 maça çıkıp 2 gol kaydeden başarılı orta saha oyuncusu, sezonun sona ermesiyle milli takımın ABD'deki hazırlık kampı kadrosunda da yer aldı.Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en iyi orta sahalardan biri Selçuk İnan, Modern orta saha tanımına uyan bir futbolcu.Orta sahada hem ofansif hem de defansif oynayabilen oyuncular artık tüm takımların gözdesi oldu ve tüm takımlar sezon başı planlamalarında takımlarını bu oyuncular üzerine kuruyor. Barcelona ve İspanya milli takımının başarılarının en büyük sebebi kuşkusuz bu mükemmel orta saha futbolcularıydı.Türk futbolunda ise bu tarz oyuncular bulmak neredeyse imkansız, ya tamamıyla defansif yada ofansif oyuncular yetiştiriyoruz. Selçuk İnan ise bu oyuncuların aksine Türkiye'de oyunu iki yönlü oynayabilen ender orta saha oyunculardan birisidir.Pas futbolunu sadece ayağa pastan ibaret değil, bir ofansif orta saha oyuncu kadar iyi araya oynayabilen ve yeri geldiğinde çok iyi bir oyun kurucu gibi enlemesine, dikine uzun paslar atabilen bir oyuncudur Selçuk İnanAslında en büyük özelliği paslarından ibaret soğukkanlılığı da diyebiliriz, baskı altında bile olsa topu çok rahat kontrol edip hiç bocalamadan en uygun arkadaşına çok rahat pas atabilmesidir.

Bunların yanı sıra, birçok orta saha oyuncusuna göre uzaktan çok iyi şutlar çekebilmesi ve iyi frikikler atabilmesi onu diğerlerinden bir adım daha öne taşıyor. Mondragon'un kariyerinde yediği 3-5 frikiklerden birinin sahibide Selçuk İnan'dır, Vestel Manisaspor'dayken uzaktan harika bir frikik golu atmıştı, Mondragon'a Frikikten gol atma becerisini gösterebilen Beckham gibi 3-5 oyuncudan biridir Selçuk İnan.Her türlü sistemde oynayabilen Selçuk İnan, Galatasaray'ın oynadığı 4-2-3-1 futbolunda yaşı ilerlemiş Ayhan'ın yerine geriden oyun kurma görevini üstlenebilir,4-3-3 sisteminde ise orta alanın her yerinde oynayabilir.Galatasaray’ımızın orta sahadaki en büyük eksikliği olan geriden oyun kurma sorununu halledecektir, kadromuzda bu tarz fazla oyuncu olmamasından dolayı emektar Ayhan Akman’ı bu bölgede kullanan Galatasaray’ımızın sözleşmesi sona ermek üzere olan Selçuk İnan’ı alarak artık bu sıkıntıyı gidermesini bekliyoruz.

Not: Bu konu sadece destek amaçlıdır. Kulübümüze oyuncu önermekten çok, taraftarın bu oyuncuya verdiği desteği göstermek amaçlıdır. Sizler de analiz ve görüşlerinizi/desteklerinizi buradan bizimle paylaştığınız takdirde bu oyuncu için taraftarın da çok arzulu olduğunu gösterebiliriz.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Düşünen/lerin aklına sağlık. Beşiktaş taraftarı bağıra bağıra Quaresma'yı getirtti. Neden aynı güce Galatasaray taraftarı sahip olmasın?Sonuna kadar destekliyorum kampanyayı.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Bu sene Rosicky ile birlikte alınmasını en çok istediğim futbolculardandı...Muhtemelen bir dahaki sene de en çok alınmasını isteyeceğim futbolcu olacak...Bu sefer alırız umarım...
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Ben sezon sonunu bekleyemem. Devre arasında mutlaka alınmalıdır.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Bu arada bu çalışmanın fikir babası Berkecan Arslantürk. Bu tarz önerilerimiz devam edecektir.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Bir ara Sarp içinde kulübe mail gönderelim.

Selçuğa gelince,en iyi Türk orta saha oyuncuların başında geliyor.Kesinlikle alınması lazım.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Bende destekliyorum. Hem karakter olarak, hem de futbol olarak beğendiğim bir oyuncu Selçuk İnan. Oyuna iki yönlü katkısıyla, Galatasaray'ımıza çok şey katabilicek bir isim.YouTube - Selçuk İnan "The Sniper"
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Kesinlikle alınmalı,Selçuk İnan'ı Galatasaray forması altında görmek istiyoruz.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !destek veriyoruz.

selcuk'ta cok daha büyük hedefler icin bize gelmesi yönünde ikna edilebilir.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Destek başlığının şimdiden havasını bozmayalım.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Sonuna kadar destekliyorum ama sözleşmesini yenileyecek gibi geliyor bana.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Selçuk İnan, Türk olarak gerçekten takımımıza en çok katkı sağlayabilecek oyunculardan birisidir. Sezon sonu sözleşmesinin biteceğini de düşünürsek, Selçuk için elimizden geleni yapmalıyız. Basit ayağa oynayan orta saha ikilisi eksikliğini Selçuk'un gelmesiyle yanında Cana ile büyük ölçüde atlatabiliriz.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Orta sahaya alabileceğimiz en iyi orta saha oyuncusu
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Alacağız inanıyorum :)Analizin yapılmasında emeği geçen GSC Haber Ekibine teşekkür ederiz.
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Her yönüyle Türkiye'nin Xavi'si bu adam. İçine Xavi kaçmış ara pasları, uzaktan sert şutları ve frikikleri. Topu alışı, topla dönüşü, pas atışı ve top saklayışı... Xavi'yi acayip taklit ediyor. :)
 
Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !Hiç katkı yapmayan yabancı futbolculara milyonlarca euro vereceğimize, Selçuk İnan'ı alalım. Çok katkısı olacaktır takımımıza. Fenerin, beşiktaşın araya girmesine fırsat vermeden alalım şu adamı. Yoksa bu işte yılan hikayesine döner.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt