selçuk orta açıyor savunma karşıladı ve şimdi ani bir atak şansı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

selçuk orta açıyor savunma karşıladı ve şimdi ani bir atak şansı

Bu orta çoğunlukla kornerden oluyor. Daha korner atmasını beceremiyoruz. Ön direğe savunmaya kornermi atılır.

sadece kornetleri değil tüm topları kısa kullanıyor çok sinir bozucu bir durum. hiç kulanmasak daha yararlı :)

Bu orta çoğunlukla kornerden oluyor. Daha korner atmasını beceremiyoruz. Ön direğe savunmaya kornermi atılır.

Ben en az 3 tane saydım,Selçuk'un ön direğe kesilen toplarını.Neden anlamıyorum.

Yahu sol kanattan ceza sahasına yakın serbest vuruş kullanacağız rakip ceza sahasında 2 oyuncumuz var buna rağmen Selçuk yine ön direğe attı topu oradan kontra yedik...

Sadece frikiklerde topa vursun cidden çok rezil kesiyor topları hemde kendisinden hiç beklenmeyecek şekilde.

Kornerden atak yapmayı o kadar unutmuşuz ki bunu bizim takıma öğretmek bile bir yılı alır.Onu da yarım yamalak öğreniriz.

Hiç bir korner ve taç atımında zerre kadar heyecanlanmıyorum.Bilhassa diğer takımlar korner atınca canım çıkacak gibi oluyor.

En büyük zaafımız korner maalesef.

selçuk ilk sezonu hariç(mükemmel kavisli arkaya ortalar kesiyordu kimse vuramasa bile kalede tehlikeli oluyordu) berbat ortalar açıyor faul korner farketmez her ortası yakın direğe öndeki rakibe açıyor kafayla karşılıyorlar takımda en iyi orta açan sneijder ve riera özellikle riera manyak kavisli ortalar kesiyor

Her maç artık klasik haline gelmiştir.

Topu ileri atar duvar gibi geri döner.Dönmese bile Selçuk ileri hamle yapmaz, geride bekler.Oyun içinde değildir

Kabuk değiştiriyoruz,kolay değil. Tamam bu tip problemler geçen yılda oluyordu fakat bu yıl iyice gün yüzüne çıkmaya başladı. Biraz zamana ihtiyacımız var.

Trabzon'dayken her duran top gol tehlikesi taşıyordu,bizde kullandıgı zaman üç buçuk atıyoruz kalemize gelen toplarda valla,aslında daha iyi kullanıyordu bu topları eskiden,Sneijder kullanmalı kornerleri,yan topları bundan sonra...

Üst Alt