Selçuk Şahin: "Barca ya da Real gelsin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Şahin: "Barca ya da Real gelsin"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Selçuk Şahin, Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona ya da Real Madrid'den biriyle karşılaşmak istediklerini dile getirdi.

164507_168987243144851_111010752275834_345472_7712695_n.jpg

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Selçuk Şahin, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Milli orta saha oyuncusu, yeniden şampiyon olmak istediklerini dile getirdi.

Sarı-lacivertli futbolcunun açıklamalarında öne çıkan başlıklar şöyle;

"Takım olarak yüzde 100 olarak hazır değiliz ama bu durumda bile kazanmak güzel."

"Kaos içerisindeydik ne olacak diye .En azından biraz olsun karara bağlandığı için iyiyiz. Artık sadece futbol konuşulmasını istiyoruz. Artık bu konunun kapanması lazım."

"Biz şampiyonluğu alın terimizle kazandık."

"Artık futbol konuşulmalı. Yetkililer zaten gerekli kararı verirler."

"Tatilden gelip milli maça çıktım. Elimden geleni yapıyorum."

"Biz şampiyonuz ve bunun altına düşmemeliyiz. Yine şampiyon olmak istiyoruz."

"Şampiyonlar Ligi bizim açımızdan önemli. Bu sene direk gruplara katılacağız. İlk hedefimiz gruptan çıkmak, sonrasına bakacağız. Gruplarda Barcelona ya da Real Madrid'den biriyle karşılaşmak istiyoruz. Oturmuş bir kadromuz var. Belki yeni gelen arkadaşlar da olur."

"Mesut Özil bize karşı oynarsa ne yaparız bilemiyorum ama kendisini izlemek bir zevk. Gerçekten çok iyi futbolcu. Messi'ye karşı hiç oynamadım. Kendisi bizden biri değil, çok farklı bir futbolcu."

Cevap: Selçuk Şahin: "Barca ya da Real gelsin"

Fakat Barça veya Real sizle eşleşmek istemez. Çünkü sizin büyüklüğünüz öyle bir büyüklük ki ,ne kupa büyüklüğü ne de şampiyonluk büyüklüğü. İşte öyle bir büyüklük,tarif edilemez(!)

bende çok istiyorum fenerin onların grubuna düşmesini. şenlik olacak bizim için

bursa da öyle diyordu real gelsin bi valencis geldi 2 maçta 10 gol yedi bi de real gelse :D

Barcelona veya Real Madrid'in voleybol takımı ile siz mi oynayacaksınız tam olarak mantığını anlamadım Selçuk.. :)

Sadist misin koçum sen :)

Şikenin kitabını yazın sonra da sadece futbol konuşulsun diyin ne kadar güzel

Onların ne kalecisi Leo Franco, ne başkanı Mecnun Odyakmaz . Başka kapıya selçuk

kroya bak şöle adamlar yıllardır bu işten milyonları kazanıyorya bezen ülke futbolundan nefret ediyorum...

Zaten kupa devam ederken kupadan diskalifiye edileceksiniz bari Real'le Barca'yla yapalım diyorsun. Sen de haklısın Selçuk ne diyeyim :eek:

FB'nin kume dusecegi ve 5 sene Avrupa'da mucadele edemeyecegi dusunulurse Selcuk'un da kariyerini FB'de sona erdirecegini var sayarsak adamin hayati boyunca son firsati bu denli buyuk takimlarla ayni sahayi paylasabilmesi icin bu yuzden olumlu istek kabul edildi :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt