Selin Yağcıoğlu


FBTV'de Galatasaraylı Spiker KriziFenerbahçe TV'de (FB TV) çalışan spiker Selin Yağcıoğlu'nun Galatasaray taraftarı olduğu ortaya çıktı. Sarı-lacivertli taraftarlar bu gelişme üzerine "FB TV'de Selin Yağcıoğlu'nu istemiyoruz" diye kampanya başlattı.Fenerbahçe TV'de 6 aydır çalışan spiker Selin Yağcıoğlu'nun Galatasaraylı olduğunun anlaşılması üzerine ortalık karıştı.Sarı-lacivertli taraftarlar, Selin Yağcıoğlu'nun FB TV'de çalışmaya başlamadan önce Galatasaray lehine Twitter'da yazdığı twitleri bulup tekrar yayınladı.Bunun üzerine Twitter'da "FB TV'de Selin Yağcıoğlu'nu istemiyoruz" diye kampanya başlatıldı.Selin Yağcıoğlu ise yazılanlara cevap vermedi ve Twitter hesabını hemen kapattı.(milliyet.com.tr)Ekli dosyayı görüntüle 3911Ekli dosyayı görüntüle 3912
 

Ekli dosyalar

  • fb-tv-de-gs-li-spiker-krizi-2460694.gif
    fb-tv-de-gs-li-spiker-krizi-2460694.gif
    69.9 KB · Görüntüleme: 118
  • fft16_mf2460679.gif
    fft16_mf2460679.gif
    35.2 KB · Görüntüleme: 174
Cevap: FBTV'de Galatasaraylı Spiker Krizibencede gstvye alınsın işinden olursa.

Galatasaraylı diye işsiz kalmamalı
 
Cevap: FBTV'de Galatasaraylı Spiker KriziBöyle saçmalık mı olur yahu. Herkes ekmeğinin peşinde, farkeder mi hangi takımlı olduğu, kesinlikle almak gerek GSTv'ye bu kızı..
 
Cevap: FBTV'de Galatasaraylı Spiker KriziBöyle saçmalık mı olur yahu. Herkes ekmeğinin peşinde, farkeder mi hangi takımlı olduğu, kesinlikle almak gerek GSTv'ye bu kızı..bende aynisini dusunuyorum ama.. GSTV de calisan elemanlarin tepkisinide gorur gibiyim :Donun disinda.. yukardaki arkadasin dedigide dogru.. sizide Galatasarayli kurdu.. kulubu once yok edin o zaman.. sonra yeniden kurun..
 
Üst Alt