Semih Haznedaroğlu (2011-2013) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Haznedaroğlu (2011-2013)

Cevap: Semih Haznedaroğlu

ondan sonra neden haksızlığıa uğruyoruz dye bağırıyoruz.

Ulan biliyorum kardeşim,Şu yönetimi eleştirdiğimizde herkez auuuuuu diyordu.Görüyoruz şimdi ne haldeler.

Hele şu adama tepki göstermeyen taraftar adam değildir.Ünal Aysalda alsın bakalım bu adamı yeni yönetime o zaman konuşucam ben.

Böyle adamlar Galatasaray adını agzına almadan önce tövbe etmeli.. Örümcek kafalı dinazor

Hayatımda ilk kez yöneticelerimizden birine küfrettim... BU takıma 50 yılımı verdim diyor ama 50 yılda hiçbirşey öğrenememiş yazık..

Cevap: Semih Haznedaroğlu (2011-2013)

Nani çok önemli bir futbolcu; gelmesini isterim ama yabancı futbolcu sınırlaması konusunda TFF’nin kararı bu ve benzeri transferlerde belirleyici olacak”

Kısacası ''Sakın yabancı sınırını kaldırmayın.Eğer kaldırırsanız G.Saray,Nani kalitesinde adamlar alır.O zaman başa çıkamayız'' demiş.

Cevap: Semih Haznedaroğlu (2011-2013)

Kısacası ''Sakın yabancı sınırını kaldırmayın.Eğer kaldırırsanız G.Saray,Nani kalitesinde adamlar alır.O zaman başa çıkamayız'' demiş.

Sneijder için söylediği daha komik. Muslera ve Burak kalması gereken oyuncular, Şampiyonlar Liginde Final oynamak için bu oyunculara ihtiyacımız var. Sneijder için de iyi bir teklif gelirse gidebilir demiş.

Üst Alt