Semih Haznedaroğlu (2011-2013) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Haznedaroğlu (2011-2013)

shaznedaroglu.jpg

1940 Ankara doğumlu olan Semih Haznedaroğlu, orta öğretimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul İktisat Fakültesi'nde, yüksek lisansını İngiltere'de yapan Haznedaroğlu, yüzme ve sutopu takımlarında milli sporculuk yaptı. 15 senelik aktif sporculuk yaşantısından sonra iş hayatına başladı. 34 yaşındayken Mustafa Pekin başkanlığındaki Galatasaray Yönetim Kurulu’nda görev alan Semih Haznedaroğlu, Ali Uras’ın başkanlığındaki yönetim kurulunda da görev yaptı. Yönetim kurullarında; Muhasip Üye, Denizcilik Şube Başkanı ve 2. Başkan olarak görev yapan Haznedaroğlu 2004-06 yılları arasıda Divan Kurulu Başkanlığı yaptı. Semih Haznedaroğlu, halen Kutlutaş Holding'te ve Kutlutaş Temel Sondajcılık Firması'nda Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmakta ve İngilizce ile Fransızca bilmektedir.

Cevap: Semih Haznedaroğlu

Dün akşam Faik ÇETİNER'in sunduğu spor programındaydı..

En içten bir şekilde Olimpiyatlarda neden başarısız olduğumuzu anlatmaya çalıştığında ;

Buraya DİKKAT EDİN..

Yan tarafta oturan şahıslar kıs kıs gülmeye başladılar..

Faik ÇETİNER inadına susturmaya çalıştı ve en sonunda susturdu başka bir programda konuşalım diye...

Bu ülkede spor anlayışının gram ileri gidemeyeceğini anladım bir kere daha...

Semih Haznedaroğlu'nu da takdir ettim şu kokuşmuş pisliğin içinde kimileri parayı , mafyayı savunurken bile OLİMPİYAT başarısızlığını en içten dile getirdiği için..

Tani kimilerinin

Biraz önce Faik Çetiner'in programında Galatasaray'ın 3 Temmuz sürecinde hatalı bir politika izlediğini ve Fenerbahçe'nin dostluğunu kazanamadığını söyledi. Eğer adım atsaymışız şu an oluşan kin ve nefret olmazmış. Fenerbahçe'nin karşısında değil, yanında yer almamız gerekiyormuşmuş...

Ya sabır !

Biraz önce Faik Çetiner'in programında Galatasaray'ın 3 Temmuz sürecinde hatalı bir politika izlediğini ve Fenerbahçe'nin dostluğunu kazanamadığını söyledi. Eğer adım atsaymışız şu an oluşan kin ve nefret olmazmış. Fenerbahçe'nin karşısında değil, yanında yer almamız gerekiyormuşmuş...

Ya sabır !

Şikecinin yanında olup camiaya leke sürüleceğine düşmanlığı kazanalım daha iyi.

Başkan'a içten içe kızıyordum olağan seçime 1 yıl kalmış, ne diye erken seçime gidilir diye ama. Bu herifi dinledikten sonra Başkan'a hak verdim.:sad007:

Başkanın listesinde yine yer alacak büyük ihtimal. Hem sınıf arkadaşlığından hem de makul görüşlü,yumuşak başlı olduğundan. Başkan'a şike sürecinde "Bu ateş üfleyerek sönmez" açıklamasını yayınlatanlara üstü kapalı eleştiri getirdi. Neymiş Fenerbahçe'ye sıcak davranmamız, adım atmamız gerekirmiş; ama açıklamalarımızla şimdiki gerginliğin fitilini ateşlemişiz. Açıkçası listede böyle adamlar olduğu müddetçe şeytanla baş etmek zor gibi...Hayırlısı...

Başkanın listesinde yine yer alacak büyük ihtimal. Hem sınıf arkadaşlığından hem de makul görüşlü,yumuşak başlı olduğundan. Başkan'a şike sürecinde "Bu ateş üfleyerek sönmez" açıklamasını yayınlatanlara üstü kapalı eleştiri getirdi. Neymiş Fenerbahçe'ye sıcak davranmamız, adım atmamız gerekirmiş; ama açıklamalarımızla şimdiki gerginliğin fitilini ateşlemişiz. Açıkçası listede böyle adamlar olduğu müddetçe şeytanla baş etmek zor gibi...Hayırlısı...

Fatih Terim'in sinif arkadasidir, can yoldasidir.

kimin sınıf arkdaşı :/

Bu adam her yönetimde listede yer alıyor.

Dikkat ediyorum adamın hep başkanlık hayali var ama hiç bir zaman da ciddi bir organizasyonun içinde yer almıyor.

Sanki taşın altına elini sokmadan başkan olma isteği var.

Üst Alt