Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray’ın en deneyimli yönetim kurulu üyesi Semih Haznedaroğlu, Fenerbahçe’nin küme düşürüleceğine inanmadığını söyledi.FENERBAHÇE’NİN KÜME DÜŞÜRÜLMESİ BÜYÜK HATA OLURRadyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Haznedaroğlu, “Şike soruşturması konusunda gerek başkan gerekse yönetim kurulu arkadaşlarım aynı hisler içerisindedir. Umarım Fenerbahçe ve diğer kulüpler bu zor durumdan sıyrılacaklardır. Benim inancım, beklentim ve arzumuz budur. Ben Fenerbahçe’nin küme düşürüleceğine inanmak istemiyorum. İnanmıyorum. Bana göre küme düşürmek büyük hata olur. Fenerbahçe, Süper Lig’e renk veren bir camiadır. Ayrıca, Fenerbahçe’nin düşmesi durumunda bazı futbolcularının Galatasaray’a gelmesi söz konusu değildir. Fenerbahçe’nin küme düşürüleceğine inanmıyorum. Benim ve arkadaşlarımın inancı ve yönde. Fenerbahçe’nin Süper Lig’de kalmasını umuyoruz” diye konuştu.RadyoSpor
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"Yazıklar olsun topunuza.Daha ağır şeyler de söylenir ama neyse.
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"İşte görün bizim yönetimimizin halini ilk baş kendi içimiz temizlenmeli
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"Allah aşkına şöyle başlıklar açmayın. Gidicem oraya camı çerçeveyi indiricem ama gidemiyorum doğru örnek olmaya çalışıyorum.
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"bu açıklama burda yer almasın....fb forumlarına konsun bu açıklama
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"Bunlar artık dostluğun, centilmenliğin ötesinde konuşmalar. N'oluyor lan orda!!!
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"renk katıyomuş.. ya bırakın gidin bu işleri fener şakşakçıları..bu fener olmazsa nefes bile alamayacak bunlar.. yuh bee..
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"Kısacası ADALET bizim için bir nane değil, isterlerse fener gelip bizim anamızı bellesin, biz yine paramıza bakarız demek mi istiyor?
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"beyler yönetimdeki herkes fenere destek veriyor , pek anlam veremiyorum bu açıklamalara , insan şüpheleniyor!!!
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"Bu olayın tam tersi olsaydı, şuan küme için gün/saat sayıyorduk. Kimse gerçekleri konuşmuyor..
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"beyler yönetimdeki herkes fenere destek veriyor , pek anlam veremiyorum bu açıklamalara , insan şüpheleniyor!!!Şüphelenmemek elde değil. Şike yapan adamlarla ''Tek Yürek'' olmak demek bugün sana yarın bana diye düşünmektir. Bu kadar da destek olunmaz, uzaktan seyret bari olayları.
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"Nefret ettiridiniz kendinizden.Klübümüzün başında ki güveneceğimiz insanlar,suç karşısında böyle davranıyorsa bunlara umut bağlamak aptallık olur.Futboldanda ligdende kendinizdende soğuttunuz.Sonra hakemdi,maçlar satılmıştı diye ağlamasın kimse.
 
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"Haber doğru olmasa bile, bu konuya karşı tutumumuz çok açık.. :ays:Tutumumuz aynı renkdaş.

Yalnız sazan.avi'lere düşüyoruz.

Bu çakal medya, taraftarın birşeye tepki gösterdiğini görünce üzerine üzerine gidiyorlar.

Bizde oltaya düşüyoruz bu kadar basit. Resmi siteden yapılır tüm açıklamalar.

Oyuncularını almayacağımızı yazmıştık resmi siteden. Düşürülmesini istemeseydik onuda yazardık ilave ederdik. Ettik mi? HAYIR.

Şu anda Semih Haznedaroğlunun istanbulda olup bu demeci verdiğine emin misin? :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt