Semih Kaya Hayal Kırıklığı Yarattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya Hayal Kırıklığı Yarattı

5c7d4e2d66a97ccaaf76d6ce

Devre arası Sparta Prag'dan kiralanan Semih Kaya, forma şansı bulduğu karşılaşmalarda öne çıkmayı başaramadı.

Ozan Kabak’ın Stuttgart’a transfer olmasının ardından Sparta Prag’dan kiralanan Semih Kaya, Galatasaray’daki performansıyla büyük hayal kırıklığı yaratıyor. Fatih hocanın Erzurum deplasmanında sadece 45 dakika dayanabildiği 28 yaşındaki futbolcu, kiralık kontratının sona ermesiyle birlikte Çek Cumhuriyeti’ne geri dönecek. Terim, kalan haftalarda da Semih’e daha az süre tanımayı düşünüyor.

Fanatik

Semih Kaya mı hayal kırıklığı yaratmış? Ne bekliyordumuz, Ivanoviç performansı mı?

Geçiniz.

Bu takımın kanseri belli. Onyekuru adlı şahıs bu takımı mahvediyor.

Fatih SERKAN KURTULUŞ’u 1 kere geçemeyen sol açıkla maça çıkıyoruz.

Yok efendim Semih Kaya. Geç abi ya.. anca yerlilere saldırın siz.

Zorunlu satın alma varmış gibi hissediyorum bu herifte, geri dönmeyecek bakın görürsünüz :)
Tepkilerden çekinmemek için kiralık açıklandı sanırım.

Nereden baktigina bagli olarak bu öne çıkma değişir. Olumsuz anlamda şahane istatistik kasti bence öne çıktı

Bak yine aklıma geldi. Şu yetenek fakirine 700 bin euro maaş verdik. Sanırsın beyefendi bulunmaz hint kumaşı. Evladınıza harçlık yollarak da katkıda bulunabilirdiniz. Bu ne lan vallahi yine sinirlendim

alt yapıdan herhangi bir stoper oynatsak zaten semihin vereceği katkıdan daha fazlasını alırdık. yazık verilen paraya

Ben tetteh transferinde bi kolaylık olacak diye kabul ettik sanmıştım.Meğer o da değilmiş neyse sene sonu gider prag a vaclav meydanında kahvesini höpürdetir .

Karakteri hırsı takım aşkı her zaman süper ama oyunculuk bukadar.İlerde alt yapıda rol alır belki hocalığı iyi olur ama oyunculuk bizi,m seviyemizde değil

Ya ne olacaktı yahu biz herifi berbat , yetersiz , kazma , saatli bomba diye yolladık kaç gün sevindik gittiği için üste para kazandığımız için şoka girenler bile oldu , tuttuk geri getirdik sanki çok matah bir topçuymuş gibi üste maaşını ödüyoruz resmen mallık bu başka bir şey değil.

Üst Alt