Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu

Cevap: Semih Kaya: “Fenerbahçe’siz ligin anlamı kalmaz..”

Her futbolcunun hayalinde vardır Avrupa'da top oynamak..Abartmayın.Kulubün menfaatleri doğrultusunda tarihimize altın harflerle kazınmış Hakan Şükür bile Avrupa'ya gitmiştir.

Önemli olan içindeki Galatasaray sevgisi - saygısıdır...(!)

Bilmem anlatabildim mi.?

Cevap: Semih Kaya: “Fenerbahçe’siz ligin anlamı kalmaz..”

yarın fenerin keltoş çıkar

'semihte düşmemizi istemiyor' falan der bekliyorum.

Cevap: Semih Kaya Şike Soruşturması İle İlgili Konuştu

şike yaptılar düşecekler semih. sen takma bunları. gerçi bu fenerli medyaya inanmak zor. semihin ağzındanda konuşmuştur bunlar.

Ben de aynı fikirdeyim. Fenersiz ligin tadı olacağını söyleyenler bence Galatasaraylılığıma laf söyletmeyim kaygısında olduklarından öyle diyorlar. Sadece bir anadolu takımının adı geçse şikede bu kadar mail kampanyası filan yapar mıydı Galatasaray taraftarı? Kusura bakmayın ama bu lige bu iki takım karşılıklı anlam katarlar. Aksini söylemek boşuna taraftarlık ispatı gayretinden öte değildir.

Ama bu düşmemeli anlamına gelir mi? Hayır. Suçlu kimse düşsün. Ama Bank Asya'dan bir an önce çıkmasını da isterim.

”Yurtdışında oynama hedefin var mı?” sorusuna, ”İleride, İtalya Ligi’nde forma giymeyi hayal ediyorum” yanıtını verdi.

”Şike iddialarına bağlı olarak Fenerbahçe ligden düşürülebilir. Bu konudaki görüşün nedir?” sorusu üzerine ise Semih, ”Ligde, Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşmaları çok önemli. Fenerbahçe düşürülürse ligin anlamı kalmaz” dedi.

semih bu kadar mı açıklama yapmış. performansı üzerine hiç konuşmamışlar. yalan haber bence geçiniz.

Cevap: "Fenerbahçe'siz ligin anlamı kalmaz.."

bu habaer yalan haber.en çekindiği oyuncu semih demiş.fb derbisi oncesi lig tv de çekindiğim hiç kimse yok demişti.kaldı ki semih hızlı ve çekinilecek bir oyuncu da değil

Bana da bu haber biraz doldurma gibi geldi.Arkadaşın dediği röportajı hatırlıyorum ayrıca Fenerbahçe nin ön planda olması(Semih hızlı forvet ne alakaysa ) ısmarlama sanki.

semih HADDINI BIL COCUGUM. BOYUNDAN BUYUK ACIKLAMALAR YAPMA!!! futboluna bak. imparatorun agzina bak sen. onun agzindan cikanlari ezberle. laf YETISTIRME HER YERE...

Neyse öğrencek hepsini olur böyle arada.Başı boş değil sonuçta.

bu fenerli medyanın şikenin içine GS yı çekmeye çalıştığını,sürekli fener lehine haberler yaptığını bilyosunuz ama hala tav oluyosunuz be birader.habere bak...

semih kaya açıklama yapmış .ama iki soru sorulmuş. hangi ligde oynarsın ?fener ligden düşsün mü ?

bu ne lan ?

herşeyden önce koskoca lig fener-GS maçlarından ibaret değil...bu fenerliler için öyle.

besbelliki yalan açıklama.

komedi su yorumlar resmen ya

cocugu bi takimdan kovmadiginiz kaldi anasini satayim

yuh

Tweetlere,başlıklara falan bakıyorum o kadar konuşmanın arasından, sadece Fenerle ilgili sözlerini cımbızla cıkartmıslar.Yapmayın etmeyin,ayıptır,yazıktır!

Üst Alt