Semih Kaya "Son Pas" Programına Konuk Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya "Son Pas" Programına Konuk Oldu

Cevap: Semih Kaya: Metin Oktay Gibi Bir Galatasaraylı Olmak İstiyorum

Insanların ne dusundugu birinin efsaneligini ölcemez. Metin Oktay o formayı giydiginden beri bir efsanedir. Benim degindigim nokta Metin Oktaya yasarken olan ilgi ile vefat ettikten sonra olan ilgi arasındaki ucurum fark.

Hocam bu hep boyle olmustur. Kendi ozel hayatlarimiz da da bu boyledir. Bir kisi vefat ettiginde o kisi mutlaka kiymete biner.

Cevap: Semih Kaya "Son Pas" Programına Konuk Oldu

efsane olcağını bilyorum semihin....yeteneği var,karakteri sağlam. burda şampiyonluklar kupalar kazanıp göndermesi zor olur lan .bizden bi parça.tugay-arda gibi...şimdiden bağlandı taraftar...

Bırakında kimi örnek almak istiyorsa onu alsın.Ona bile karışmaya başladık yahu.

Bırakında kimi örnek almak istiyorsa onu alsın.Ona bile karışmaya başladık yahu.

Yok renkdaş biz maydanoz olmayı seviyoruz milletçe bunu değiştirmek imkansız.Eleştiri yapılması gereken yeri de susulması övülmesi gereken yeri de bilmiyoruz.Bu yüzden ya her gelen şımarır ya da kaçar...

Hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun..

Takımımızda yürekten oynayan formasını teriyle ıslatan gençlere ihtiyacımız var..

Sabaha kadar uyuyamadım

Kayserispor maçında ilk kez 11'de görev yapan Semih Kaya, GS TV'de Son Pas programının konuğu oldu.

Semih, maçta zorlanmadığını söyleyerek, “Saha içinde başta Ujfalusi olmak üzere abilerim bana çok yardım ettiler. Ujfalusi, maçta kendisini izlememi ve onun yaptıklarını yapmamı söyledi, ben de onu dinledim” dedi. Genç stoper, Fatih Terim’in kendisi hakkında yaptığı açıklamaları izleyince, mutluluktan sabaha kadar uyuyamadığını belirtirken, “Hedefim Metin Oktay gibi bir Galatasaraylı olmak” dedi. Semih’in Mersin maçında da ilk 11’de görev yapması bekleniyor.

Fanatik

Cevap: Sabaha kadar uyuyamadım

Fatih hoca bu çocuğa şans vermeye devam ederse uzun yıllar stoperde sıkıntımız olmaz. Olmasına olmazda Ujfalusi onun için büyük bir şans. Tabi Semih onun her yaptığını yapmadığı müddetçe ;)

Semih Kaya: Sabaha kadar uyuyamadım

Kayserispor maçında ilk kez 11'de görev yapan Semih Kaya, GS TV'de Son Pas programının konuğu

lkk.jpg

Semih, maçta zorlanmadığını söyleyerek, “Saha içinde başta Ujfalusi olmak üzere abilerim bana çok yardım ettiler. Ujfalusi, maçta kendisini izlememi ve onun yaptıklarını yapmamı söyledi, ben de onu dinledim” dedi. Genç stoper, Fatih Terim’in kendisi hakkında yaptığı açıklamaları izleyince, mutluluktan sabaha kadar uyuyamadığını belirtirken, “Hedefim Metin Oktay gibi bir Galatasaraylı olmak” dedi. Semih’in Mersin maçında da ilk 11’de görev yapması bekleniyor.

kralspor.ensonhaber

Umarım önümüzdeki maçta da ilk 11'de başlar ve gelecekte kaptanımız olur.

Üst Alt