Semih Kaya Transferi İçin Florya'da! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya Transferi İçin Florya'da!

Evlatsa fedakârlık yapsın.

1 Milyon TL yeter de artar bile bu kazmaya.

sent via GSC

Bunu merak ediyorum. Mesela bu adam her turlu bu 6 ay 700k kazanacak. Biz desek ki sana sadece 300k veriyoruz. Kalan 400k'yi Prag vermek mi zorunda? Sonucta sozlesme var. FM'de oyle oluyor mesela, vermek zorunda orijinal kulup artan maasi.

O zaten evlat oldugu icin bu parayi 10 yil icinde falan alacaktir bu arada. Yine de alacaktir tabii.

700 bin euroya senihten 2 kat kaliteli kiralik adam alirsin. Vizyonsuz kalitesiz bir yonetime sahibiz. Buna ok diye teknik heyetle birlikte tez vakitte defolup gitsinler.
Ozandan alacagin paranin 700binini bu herife vermek benim kanima dokunuyor
Bu rakama Galatasaray’da oynayacak kim var gerçekten merak ettim.. eğer böyle bir örnek gösterirseniz Terim’i destekleyen tüm postlarımı silip Terim gitsin diye elimden geleni yapacağım.

Adam gelmiş antrenman yapıyor neredeyse maça çıkacak ama korkudan kap açıklaması yapmıyorlar. Abi millet saf mı görmüyor mu yani.

Bunu merak ediyorum. Mesela bu adam her turlu bu 6 ay 700k kazanacak. Biz desek ki sana sadece 300k veriyoruz. Kalan 400k'yi Prag vermek mi zorunda? Sonucta sozlesme var. FM'de oyle oluyor mesela, vermek zorunda orijinal kulup artan maasi.

O zaten evlat oldugu icin bu parayi 10 yil icinde falan alacaktir bu arada. Yine de alacaktir tabii.

Bu bence tamamen mevcut kulübü ile yapilan pazarliga bagli olur. Biz de mesela cogu kez oyuncularimizi yollayip ya maasini tamamen karsiladik ya yari yariya ödedik kiraladigimiz kulüp ile bölüserek ya da hic ödemedik kiralayan kulüp hepsini üstlendi.

Bence hic gerek yok Semih'e. Semih'in bulacagi muhtemel süreyi Gökay icin harcayalim. Hem paran cebinde kalmis olur, hem bir altyapi oyuncusunu denemis olursun hem de benim icin en önemli olani denenmis birseyi (Semih) tekrar denememis olursun yeni birsey denemis olursun.

Ben biktim yoruldum artik ayni seyleri deneyip farkli sonuclar beklemekten.

Ozan'i yollayip yerine Gökay'i denemek mesela sirf bizim acimizdan degerlendirmemek lazim. Bu altyapidaki gencler icin de ayri bir motivasyon kaynagi olusturur mesela. Cocuk der ki ahh bak yine bir altyapi oyuncusunu kullandilar, bizim de oraya gelme imkanimiz sansimiz var.

10 yilda bir altyapidan adam cikarmak ile olmuyor bu isler. Ne olursa olsun ne Semih ne Sabri ne Emre gelmemeliler.

Bu bence tamamen mevcut kulübü ile yapilan pazarliga bagli olur. Biz de mesela cogu kez oyuncularimizi yollayip ya maasini tamamen karsiladik ya yari yariya ödedik kiraladigimiz kulüp ile bölüserek ya da hic ödemedik kiralayan kulüp hepsini üstlendi.

Bence hic gerek yok Semih'e. Semih'in bulacagi muhtemel süreyi Gökay icin harcayalim. Hem paran cebinde kalmis olur, hem bir altyapi oyuncusunu denemis olursun hem de benim icin en önemli olani denenmis birseyi (Semih) tekrar denememis olursun yeni birsey denemis olursun.

Ben biktim yoruldum artik ayni seyleri deneyip farkli sonuclar beklemekten.

Ozan'i yollayip yerine Gökay'i denemek mesela sirf bizim acimizdan degerlendirmemek lazim. Bu altyapidaki gencler icin de ayri bir motivasyon kaynagi olusturur mesela. Cocuk der ki ahh bak yine bir altyapi oyuncusunu kullandilar, bizim de oraya gelme imkanimiz sansimiz var.

10 yilda bir altyapidan adam cikarmak ile olmuyor bu isler. Ne olursa olsun ne Semih ne Sabri ne Emre gelmemeliler.

Teknik ekip yeterli gormuyor demek ki. Ya da yeterli goruyor ama derinlik istiyor. Bilemedim.

Ben olsam yapmazdim bu transferi ama bu transfer gerceklesti diye ortaligi yangin yerine cevirmek, Sabri - Emre Colak - Aydin hayirli olsun algisi kasmak, Evlatsaray muhabbetlerine girmek de dogru degil.

Teknik ekip yeterli gormuyor demek ki. Ya da yeterli goruyor ama derinlik istiyor. Bilemedim.

Ben olsam yapmazdim bu transferi ama bu transfer gerceklesti diye ortaligi yangin yerine cevirmek, Sabri - Emre Colak - Aydin hayirli olsun algisi kasmak, Evlatsaray muhabbetlerine girmek de dogru degil.

Dogru olmayabilir sana göre ama bana göre de taraftarlarin bundan rahatsiz olup öyle seyler söylemesi kadar dogal birsey yok.

Ben de net bir sekilde rahatsizim bu konudan dolayi. Semih'in yeterli görüldügü bir yerde altyapi oyuncusunun yetersiz görülmesi komik bence.

Dogru olmayabilir sana göre ama bana göre de taraftarlarin bundan rahatsiz olup öyle seyler söylemesi kadar dogal birsey yok.

Ben de net bir sekilde rahatsizim bu konudan dolayi. Semih'in yeterli görüldügü bir yerde altyapi oyuncusunun yetersiz görülmesi komik bence.

Mesela buradaki cogunluk stadda olsalar bu herifi daha ilk macina ciktiginda mac oncesi yuhalayacaklar sanki

Tek dedigim bir sans hak ettigi. Boyle yaklassa stadyumdaki seyirci futbolcu uzerinde inanilmaz baski olusur ve basari zorlasir

Futbolunu karakterini hicbir seyini sevmiyorum bu herifin

Aslen iyi bir insan oldugunu düsünüyorum, karakter olarak beni hayal kirikligina ugrattigi tek sey Olcay Adin ile bir programa katildiginda yabanci sinirini savunmasiydi hatta 1'e mi 3'e mi ne düsürülmesini istemesiydi. Tek bu var yoksa bir yamugunu görmedim.

Futbolcu olarak fiyasko zaten. Ilk ciktigi zamanlar kendisine Bülent Korkmaz'in yolundan gidebilir dedigim icin kendimden utaniyorum.

Superfinalli sezonda allah var katki verdi hakki vardi
Ama ondan ziyade bi numarasi bir katkisi yok herifin.
Ilk sezondan sonra satsaydik keske herifi inter'den miydi nerdense artik 6-7 milyon veriyorlardi bu cope​
simdi ise pragda mac bile oynamiyor. ama biz aliyoruz herifi. ilginc.​

Mesela buradaki cogunluk stadda olsalar bu herifi daha ilk macina ciktiginda mac oncesi yuhalayacaklar sanki

Tek dedigim bir sans hak ettigi. Boyle yaklassa stadyumdaki seyirci futbolcu uzerinde inanilmaz baski olusur ve basari zorlasir

Gittigi icin dua edilen sevinilen adamin sevgiyle sevkatle karsilanmasini mi bekliyorsun Hamza?

Ben bir sansi hak ettigini düsünmüyorum, burasi herhangi bir random kulüp degil burasi özel bir yer burasi Galatasaray.

Bizde iken kendini gelistirmeyi birak tamamen geriye giden adam kicikirik Cek liginde (hem de oynamadan) mi kendini gelistirecek de tekrardan bir sansi hak edecek. Tamamen vakit ve en önemlisi para kaybi bu.

Semihi insan olarak severim, tadinda biraksin iyi hatirlayalim kendisini.

Üst Alt