Semih Kaya Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen elindeki en iyi 2 yerli stoperi yolla.En son 6 yıl önce doğru düzgün top oynamış adamı al.Yerli kalitesi Rize seyivesine döndü.Ozan'a helal olsun.Kaçtı kurtardı kendini.

Terimli semihin ilk dönemi Serdarı da ozanıda üst üste koyar. Ben nedense çok üzülmedim, Hem Kiralık. Semihide severim serdar gibi mızmızın teki değil en azından zırt pırt sakatlanma bahanesi ile maçtan kaçan bi adam izlemeyeceğiz.

güzel yorum
semih makul bir hamle.
odaklanmamız gereken tek sey forvet takviyeleri.
verilen asırı tepkiler komik bu adam için.

ya amaç ne ? Altyapı oyuncusu zorunluluğu ise git altyapıdan oynat bir çocuğu. Semih kaya futbolcumu arv hepinizin!!

yok arkadaş sabredeyim diyordum 31 ocağa kadar ama yok sabredilecek gibi değil ya!! ABV!!

"Evladımız" muhabbetlerinizin de ABV !!

Ya ligin en kötü savunma oyuncularından biri bu adam.Ne hava topu var,ne hız var,ne sertlik.Bu transferi isteyen olur veren herkese aldığı her kuruş haram olsun.

Delirttiniz lan beni!
443abcb533c9f8bb864794355c94df88.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sparta Prag bedelsiz yollamış kiralık.

Yani Türkçesi şu;

"Bunu yeter ki alın başımızdan. Alın götürün para mara da istemiyoz yeter ki alın şunu."

Yani üç kuruşluk Sparta Prag'a bile yaramayan adamı koskoca Galatasaray'ın defansına koyacağız.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt