Semih Kaya'dan Galatasaray'a Mesaj: "Selçuk İnan geçen sezon ne yaptıysa ben de aynısını yaparım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1589450842310.png

Galatasaray'ın eski futbolcusu Semih Kaya, "Selçuk İnan geçen sezon ne yaptıysa ben de aynısını yaparım" mesajını yolladı…

Galatasaray altyapısından yetişen 29 yaşındaki Semih Kaya, yöneticilerle hiç para konuşmayarak, "Selçuk İnan geçen sezon ne yaptıysa ben de aynısını yaparım" mesajını yolladı… Bu anlamda boş sözleşmeye imza atabileceğini belirten Kaya, ücretin belirlenmesini de yönetime bıraktı.

Kaya, bu sezon Sparta Prag'da 12 maçta forma giydi ve 2 gol attı.

Hürriyet

Herkes yapabilir Selçuk ne yaptıysa bu sezon zaten, havadan para, floryada idman, arenada maç seyretme çok güzel hayat. Hatta biz o kadar para da istemeyiz sanırım :)

Selcukun bu sezon aldigi parayi bile baska yerde zor alacagini biliyor diye söylüyordur bunlari. 6 aydir mac yapmamis adam Semih. Bunu kadro disi birakmislardi

Hasan Şaş Semih hakkında kapasitesinin çok üzerinde oynadı diye bir söylemi vardı.
22 yaşında ve yanında maestro bir stoper le bunu yapabilir.
Bu kadar uzun süre oynamayıp Marcao veya Luyindama ile yapamaz diye düşünüyorum.

Prag güzel bir şehir ama İstanbul bambaşka.
Gelmek ister tabii.

Gscimbom mobil

olur. riera ve elmanderi de teknik ekibe değil kadroya alalım hatta. 2012-2013e döneriz. burak yılmaz falan da gelsin. çeyrek final oynarız hem VAR sistemi de var reali eleriz bu sefer.

ELmfYunXsAE1RhS.jpg

5f542c8655427f0d38701790

2017’de Sparta Prag’a transfer olarak Galatasaray’a 2 milyon euro kazandıran Semih Kaya’nın altyapısından yetiştiği kulübünden teklif gelmesi halinde Arda Turan gibi boş mukaveleye imza atacağı öğrenildi.

Sparta Prag’la anlaşması sona eren ve şu an boşta olan Semih Kaya, Galatasaray’dan haber bekliyor.

Tecrübeli futbolcu henüz hiçbir takıma imza atmazken eski kulübünün kararına göre hareket edecek. Bu nedenle başta Kasımpaşa olmak üzere gelen teklifleri geri çeviren 29 yaşındaki oyuncu ligin başlamasına kısa bir süre kalmasına rağmen kulüpsüz durumda.

Bir ara Beşiktaş’ın da gündemine giren Semih Kaya, Galatasaray’dan gelebilecek teklifi düşünerek siyah-beyazlıları değerlendirmeye almadı. 2017’de Sparta Prag’a transfer olarak sarı-kırmızılılara 2 milyon euro kazandıran Semih Kaya’nın altyapısından yetiştiği kulübünden teklif gelmesi halinde Arda Turan gibi boş mukaveleye imza atacağı öğrenildi. Galatasaray’da Ahmet Çalık’ın ayrılması durumunda Semih’in alternatif olarak kadroda düşünülebileceği bildirildi. Teknik Direktör Fatih Terim eski oyuncusu ile ilgili kararı önümüzdeki günlerde verecek.

Milliyet

Üst Alt