Semih Kaya'nın %50 Görme Kaybı mı Var?


semih_kayanin_50_gorme_kaybi_mi_varQE.jpg

A Spor yorumcusu Uğur Karakullukçu, Galatasaray stoperi Semih Kaya ile ilgili flaş iddia ortaya attı.


Son dönemlerde yaşadığı formsuzluk nedeni ile Galatasaray taraftarını çileden çıkaran Semih Kaya, Medipol Başakşehir mücadelesinde yine hataları ile damgasını vurdu. Yenilen gollerde hatalı müdahaleleri ve maç içerisinde yaptığı hatalar nedeni ile Galatasaray taraftarının tepkisini çeken Semih Kaya için A Spor yorumcusu Uğur Karakullukçu tartışma yaratacak bir konuyu gündeme getirdi.

"SÖZLEŞME İÇİN AMELİYATINI MI ERTELEDİ?"

Geçtiğimiz yıllarda yaz tatili sırasında gözüne mangal kömürü kaçan Semih Kaya bir dönem formasından uzak kalmış tedavi görmüştü. A Spor yorumcusu Uğur Karakullukçu, "Semih Kaya'nın o dönemde formda olduğu için ameliyatını ertelediği ve bu ameliyat sırasında %50 görme kaybı yaşadığı konusunda duyum aldım. Böyle bir olay gerçekten yaşandı mı bunu sormak istiyorum. Bu konuda açıklama yapılırsa çok iyi olur. Çünkü bu durum bambaşka bir olay" dedi.

Elinde bir belge olmadığını belirten A Spor yorumcusu Uğur Karakullukçu, bu konu hakkında bir açıklama beklediğini sözlerine ekledi.
 
Gözü görmüyor zaten saha içinde her pozisyona o kadar uzak duruyor ki anlamak mümkün değil.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk
 
Gozu komple degismeyeceklerdi ya basit bir katarakt ameliyatindan farki olacagini zannetmiyorum. Neyse boyle birsey yoktur umarim olsa bile coktan ameliyat olurdu uzun sure oynamadigi sakat oldugu donemler oldu %50 kayipla 2 sene yasamaz degil mi
 
Normal hayatında gözlük kullanıyor zaten öyle biliyorum. Bu ciddi bir sorun, varsa böyle bir şey, tedavisini ertelememeli.

Aslında yanında çok iyi bir stoper olduğunda yine kısmen iş yapıyordu ama o da olmayınca batırıyor.

Schalke maçında fln hatırlarım hep, Ujfalusi biraz işi öğretmişti ama tam kapamadı yine de. Yavaş kalıyor ve hava toplarında sıfıra yakın.
 
Üst Alt