Semih Kaya'nın Göremediğimiz Bir Yeteneği Var mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya'nın Göremediğimiz Bir Yeteneği Var mı?

Takımı yakından takip eden kimi tanıyorsam bu adamdan nefret ediyor. Eee bende zerre beğenmiyorum. Bana kalsa süper lig de forma giymesi bile mucize.
Sosyal medya da kendisine yapılan yorumlar ortada.

Peki neden ısrarla oynatılıyor ? Gelecek sezonun kadrosuna yazılıyor ? Milli takıma çağırılıyor ? Medya eleştirmiyor ?

Benim göremediğim bir yeteneği var mı bu elemanın ? Yıllardır Selçuk rezilini korumak için Selçuk yalakaları ''stattan izlemediğiniz için eleştiriyorsunuz takımın en çalışkan ismi'' gibi saçma sapan yorumlar yaptılar acaba Semih Kaya içinde mi böyle bir şey geçerli ?

var tabiki ligte stoper olupta onun kadar asist yapan kac oyuncu var her sene temiz 8-10 asisti var
Golde atiyordu allahtan birakti.

Alt yapiya bok atmamak tek amac bu istatistik kasmak. Menajeri para yediriyor yonecilere vs alt yapidan cikan veletletle sozlesme imzaliyor 1-2 tanesi soyle bir 10 maca ciksin tekmeyi yiyecek.
Kendisi menajerinin kayigi rolunu ustleniyor

Var abazalık. Bir ara kadın basketbol maçlarına gidiyordu. Dedim helal olsun falan o yine ordan karı koşturuyomuş beyin özürlü stoper.

Takımı yakından takip eden kimi tanıyorsam bu adamdan nefret ediyor. Eee bende zerre beğenmiyorum. Bana kalsa süper lig de forma giymesi bile mucize.
Sosyal medya da kendisine yapılan yorumlar ortada.

Peki neden ısrarla oynatılıyor ? Gelecek sezonun kadrosuna yazılıyor ? Milli takıma çağırılıyor ? Medya eleştirmiyor ?

Benim göremediğim bir yeteneği var mı bu elemanın ? Yıllardır Selçuk rezilini korumak için Selçuk yalakaları ''stattan izlemediğiniz için eleştiriyorsunuz takımın en çalışkan ismi'' gibi saçma sapan yorumlar yaptılar acaba Semih Kaya içinde mi böyle bir şey geçerli ?
Oyucuların 14'ü yerli, 14'ü yabancı olacak. Bu 14 yerli oyuncunun içinde, 2 tane alt yapıdan, 4 tane de Türkiye'de yetişmiş olacak.

Alt yapı kontenjan var.
Çok berbat stoperlerimiz var.

Cevap basit.

GSC App Premium Edition 1.2

Son düzenleme:
ujfalusi ile beraber oynarken de kötüydü o zaman alt yapı genç menç herkes hayrandı buna ama her daim kötüydü..
beklenti performans olarak bakınca gelmiş geçmiş en kötü stoperdir nazarımda..
sülük gibi yapışacak kalacak kovmayacaklar camiadan bizi uyuz edecek yıllarca en büyük özelliği bu..

ujfalusi ile beraber oynarken de kötüydü o zaman alt yapı genç menç herkes hayrandı buna ama her daim kötüydü..
beklenti performans olarak bakınca gelmiş geçmiş en kötü stoperdir nazarımda..
sülük gibi yapışacak kalacak kovmayacaklar camiadan bizi uyuz edecek yıllarca en büyük özelliği bu..

Arkamda formda bir Muslera,
Yanımda Ujfa,
Önümde Melo

Olsa...bende bu formsuz halim ile oynarım :D

GSC App Premium Edition 1.2

var, süper ligin kalitesini yükseltmek için rakip forvetlerin gol atmasına müsade ediyor

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Adamın dibi olmasi olabilir mi sizce ne dersiniz?
d052e9837c46b151ff9623846b19dc68.jpg

sent via GSC

Tekmeye kafa uzatıyor. Başkada özeliği yok maalesef. Bire birde hava toplarında , kademe oyununda ve oyun kurmada hepsinde leş seviyede. Ha bir özeliği daha mevcut oda bukadar eksiklerine rağmen Galatasaray ımızda oynaya biliyor :(

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Üst Alt