Semih Şentürk Adliye'de


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihFutbolda şike soruşturmasında spor dünyasında yer alan isimler ifade vermeye devam ederken; TFF'nin şike cezalarını açıklayacağı tarih de belli oldu.TFF kulislerinde şike cezalarının açıklanacağı tarih belli oldu.Kozmik Oda'da 26 klasör dolusu şike belgesini inceleyen Etik Kurulu sona yaklaştı. Etik Kurulu, şike ile ilgili raporunu gelecek hafta TFF'ye sunacak.Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu da toplanarak kuruldan gelen raporu masaya yatıracak ve tarihi cezalarla ilgili kararlarını alacak. Ardından da 22 Ağustos Pazartesi günü şikeye adı karışan takımlar ve şahıslarla ilgili cezaları açıklayacak.MilliyetYUH
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarih22 ağustos günü yine saçma sapan kararlar çıkar.Hayır erteleye ereteleye bir hal oldular.
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihİtiraz'ı Tahkim'i şusu busu var daha bunun. 9 Eylül'e nasıl yetişecek bunlar? Anlaşılan küme düşme falan olmayacak.
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihErteleme işi bir nevi oyalama politikasıydı. Düşürmeyecekler ve fener yaptığıyla kalacak.
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihYa iste Halki salak yerine koyuyorlar...Senaryolari tikir tikir isliyor.. O Kozmik odada 2 Haftadir Etik kurulu Pisti, Batak, Okey ve Play Station oynuyorlar..TFF verecek karari su..su..su..su düsecek diye..Kulüpler itiraz edecek Tahkime gidecek...Tahkim karari iptal edecek ve Mahkemeyi bekleyelim diyecek....

Senaryo bu....
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarih22 olmaz 10 günlük tahkim süresi varmış birde. liglere denk gelir öyle olursada
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihFenerin yaptığı yanına kar kalacak.İyisi bundan sonra maçları açık artırmaya çıkarsınlar çok para veren alsın maçı.
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihbence 15-16 ağustosta açıklanması lazım

başlama tarihine herşeyin yetişmesi için
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihCanların yanacağına inanıyorum ama adalet organı bu haldeyken endişelenmiyor da değilim hani.
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihTürk futbolu dürüstçe bir karar vermezse sonuçlarında tirübünlerde masum insanların ölümüne yol açabilecek kadar seviyesiz bir duruma düşer.
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihbunun tahkim sürecide olacak, onu hesaba kattımı bu aptal federasyon ? bunlarda bu kafa oldukça ligi bir kez daha ertelerler.
 
Cevap: İşte şike cezalarının açıklanacağı tarihoha tahkim falan derken lige baslıycak bu sikeciler belli oldu eksi puan vercekler onuda tahkim kaldırcak fb tertemiz lige baslıcak boyle sacmalıkmı olur yau
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt