semih ve selçuk'u yeni sezon kadro planlamasına ekleyen hoca | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

semih ve selçuk'u yeni sezon kadro planlamasına ekleyen hoca

tudor ilk geldiği zamanda dedim kadroda hala selçuk semih hakan balta sabri gibi adamları düşünecekse baştan hoca falan değildir benim gözümde diye ve geldiğimiz duruma baktığımızda yine milyon eurolar verilen adamlardan futbol adına daha çok şey biliyor olmanın verdiği hazzı yaşıyorum.

tudor ilk geldiği zamanda dedim kadroda hala selçuk semih hakan balta sabri gibi adamları düşünecekse baştan hoca falan değildir benim gözümde diye ve geldiğimiz duruma baktığımızda yine milyon eurolar verilen adamlardan futbol adına daha çok şey biliyor olmanın verdiği hazzı yaşıyorum.

Riekerink gönderilip Tudor getirilirken kendimi parçaladım. Kenardan el kol yaptı diye başta gerizekalı troll olmak üzere Tudor'a taptılar.

Selçuk bu takımdan gitmeli.
İkili.mücadelede top kapmasını beceremeyen oyuncunun ne işi olur merkez orta sahada.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Selçuk bu takımda oynamış en kepaze futbolculardandir. Her maç takım aleyhine işler yaparken hala kaptan olarak senede 3 milyon Euro alıp her maç 11 oynaması akla zarar.

Üst Alt