Sen Var Ya Sen (Yeni Beste) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sen Var Ya Sen (Yeni Beste)

Cevap: Sen Varya Sen (Yeni Beste)

Sen varya sen

başımın tacı gözümün bebeği

Ben varya ben

deplasman yolunda elimde sigara

Tek dileğim

koyalım fenere

koyalım kartala

Şampiyon olalım...

beste çok güzel olmuş özellikle son kısmda şampiyon olalım derken harda heyy diye bağrıyolarya orası bitirdi beni :D yapanın yüreğine sağlık

Vay be Cankanin söyledigi bir parca tezahürat olduya artik Ferdi Babadan birtanede farz oldu :D

Artık her maçta herkesi büyüleyen alkış şov dan sonra geleneksel olarak söyleniyor diyebilirim özellikle Sturm graz maçında tüm tribün hep bir ağızdan çokta etkili söyledik..

Bizi en çok gaza getiren bestenin sonuydu..

Koyalım fenere - koyalım kartala ŞAAAAAMPİYOOOON OOOOOOLALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM

arkadaşlarında yanındayken insanın iliklerine kadar işliyor bu beste o hazzı dünyalara değişmem beaa

'Şampiyooon olalım' derken ayrı bir haz ve zevk uyandırıyor. Bu beste benimsenmeli , herkes tarafından ezberlenmeli,ezberlettirilmeli..

Gerçekten çok iyi bu beste. insan söyledikçe tekrar söyleyesi geliyo. Diğer arkadaşların dediği gibi sonu ayrı bir haz veriyo.. Yanlız artık bir şey çok net Galatasaray Tribünü futbolcusuyla uyum halinde bunu tv den izleyince bile anlıyorsun müthiş bi ahenk müthiş bi atmosfer artık bizim gibi TÜRKİYEde yok....

Tribünler arası ahenk sağlandığında gerçekten enfes oluyor,kapalı ile eski açık arası Uefa maçında oldukça iyiydi umarım hep böyle olur.

herzamanki gibi o uyuma hayran kaldım hiç susmadı tv den izledim ve gidemedim diye çok üzüldüm maça...

cANKAN GİBİ ABECİLERİN ŞARKISINI TEZAHÜRAT YAPAN BİR TARAFTAR GRUBUNA SAHİBİZ BU PROFİLİN DEĞİŞMESİ GEREK.

Üst Alt