Şener Özbayraklı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şener Özbayraklı

Her ne kadar malum durumlardan dolayı transfer konuşacak halimiz kalmasa bile konusunu bulamadım ve konusunun olması gerektiği düşündüm.

Bu yüzden Şener ile ilgili yorumlarımızı artık bu başlık altından paylaşalım.

tarık ile takas önerelim. bunada 4-5 m euro vermeyelim. neticede anadolu topcusu, bursa'da cok iyi oynuyor gibi gözüksede, bize gelince sönüyorlar..

Sınır umarım kalkar ve daha fazla aynı saçma döngüde bu adamları Cafu gibi abartıp ekonomimizi batırmaktan kurtuluruz.

bor.gif
calendar-sunday.png
donkey_life_avatar_picture_58772.jpg
2095098689belediyelink.png

Bu tabiri kullanmak istemiyorum ama işin özeti şu ki; bize gelen mallaşıyor. Olası transferinde bundan korkuyorum.

GT-I9300 Tapatalk

Sınır umarım kalkar ve daha fazla aynı saçma döngüde bu adamları Cafu gibi abartıp ekonomimizi batırmaktan kurtuluruz.

Keşke kalksa Alpay Abi , hepimizin ortak paydası bu ancak , kalkacağı yok ki bizde ne yapalım az biraz ayağına top yakışan yerliyi öneriyoruz.

6+2'den bir gram yukarı çıkmazlar gerizekalılar maalesef.

Beğendiğim bir oyuncu ama nöbete yazıldığında vaktiyle çok eleştirilmişti. Bizde göstereceği performans Veysel yahut Tarık'ın verdiğinden çok fazla olmaz. Boş yere para bayılmanın anlamı yok.
Kral ve Xelçuk ile antrenman yapıp para kazanan yığınla topçuyu gönderelim önce, düzgün bir forvet bulalım sonra da eli yüzü düzgün bir antrenör. Zaten hedefimiz lig şampiyonluğundan ötesi değil. AL'ye dahil olmak ve ilerlemek bu oyuncu, yönetici yapısıyla zor.

Veysel + Tarık (geri alma opsiyonuyla) = Şener Özbayraklı makul bence. Bizim elimizdeki iki oyuncudan da bir halt olmaz. Satmaya kalksak fazla para vermezler, bir de bunu deneyelim.

Şu sınır bir kesinleşsin de bakalım ; sonuçta Tarık ve Veysel'in ikisinden de iyi Şener ancak Ozan'da sağ bek oynayabiliyor ve potansiyel olarak malum çok ciddi.

Şunuda unutmamak lazım diyelim ki yabancı bir sağ bek aldık arkasına da bir yedek gerekli ya Sabri ile uzatacağız yada Şener'i alacağız.

Yada oldu ki 11'de 4 yerli zorunluluğu konuldu ; Koray Günter , Emre Çolak , Sinan Gümüş'ün yanına Ozan Tufan'ı alıp sağ beke koyup geri kalan yerleri de kaliteli ve üst düzeyde yabancılarla doldurursak müthiş bir takım kurabiliriz.

Üst Alt