Şener Özbayraklı'dan Maç Sonu Açıklamaları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şener Özbayraklı'dan Maç Sonu Açıklamaları

Çok sağlam bir adam Mariano'dan sonra ilaç gibi geldi. Sona doğru oyundan düştü ve goller de o kanattan gelişti ama bir iki maça alışacaktır. Emperor bir sonraki maçta kesmezse tabi.

Dün çok çalışkandı. Sürekli bindirdi ama pas atmadılar çoğu pozisyonda. Yediğimiz 2 golde onun kanadından geldi bu bende soru işareti yarattı ama herhalde önde oynamasından dolayı oldu.

Dün çok çalışkandı. Sürekli bindirdi ama pas atmadılar çoğu pozisyonda. Yediğimiz 2 golde onun kanadından geldi bu bende soru işareti yarattı ama herhalde önde oynamasından dolayı oldu.

Ilk golde Marçao ofsaytı bozdu yoksa gol olarak sayılmazdı

Kanat oyuncuları yeterince yardim etmiyor gibi Marianoyla Naga da benzer sorunlar vardı. Geçen sezon Onye sayesinde Nagaya fazla iş düşmedi

Aferin Şener böyle devam et, adam çıkıyor sessiz sakin işini yapıyor mücadele ediyor defanta çok iyi hücuma katkı vermeye çalışıyor

Her ama her türlü Mariano’ya tercih ederim.

Artık Mariano’dan nasıl bıkmış ve sıkıldıysam. Adam her baskı yediğinde Muslera ve ya iki stoperlerden birine dönüyor. Tamam anlıyorum, çoğu zaman Feghouli içeri girip, önünde kimse olmadığından dolayı oluyor bu, farkındayım, fakat bıktık baba ya kabız futbolundan.

Şener’e baskı yaparsın ama her zaman Şener bir tehlikedir rakip takımım açık oyuncusuna. Bir hareketle çalım atıp seni hem baskıdan çıkartır, hem rakip takımı bu hamlesinden sonra hazırlıksız yakalarsın.

Devre arasından sonra beklerimiz Linnes-Şener olmaz ise, hoca ısrarla Nagatomo’da ısrar ederse ben hocaya olan güvenimi kaybederim. Zaten son haftalarda yaptığı, ne dediği belli değil. Yok şöyle radikal, yok böyle Galatasaray olmaz, sonuç: Belhanda 11’de, Babel 11’de ve ‘Feghouli dinlendirildi’.

Üst Alt