Seneye Kalması Gerekenler! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Kalması Gerekenler!

sozlesmesi bitenleri tamam ama devam edenler ne olacak ,ornegin selcuk u gonderemezsin

İşte ona yöneticilik becerisi deniyor.

Yerli adamlara başka baskılar kurup razı edeceksin. Adama şimdiden çinde , katarda takım arayacaksın. Arada bir yerde anlaşacaksın. Kalan 2 yıl yerine 1 yıllık ödeyeceksin, bitecek.

Unutma Mousa sow, 17 milyon euroya satıldı(!) fb de bedavaya oynuyor, Ba 19 milyona satıldı, bjk de bedavaya oynuyor, Ersan 5 e satıldı bedavaya oynuyor bjk de, Atınç 5 e satıldı, bedavaya oynuyor, Emenike 15 e satıldı, bedavaya oynuyor fb de!! Tabi yersen!!!

Senin yöneticin de o koltuğa oturuyorsa bu işi yapacak, veya koltuğunu yapabilenlere bırakacak!!

Son düzenleme:
gitmesi gereken yönetim yoksa gene en az 15 milyon euroluk yeni çöpler yaz döneminde bizi bekliyor !! şimdiden yaz dönemi şu gs ye kapak atsak da hayatımız kurtulsa iki uefa kupası önünde poz versek iki iddaalı açıklama yapsak en az 1.5 milyon euro cepte diyen pek çok son kullanma tarihi geçmiş yada asla olgunlaşmamış ham futbol virtiözleri heyecanla transfer dönemini bekliyor

Bu kadar fazla futbolcuyu gönderip yerine daha iyilerini almanın mali olarak imkansız olduğunu - en azından böyle deneceğini- hepimiz biliyoruz. O nedenle oyunculardan maksimum verim alabilen teknik kadro lazım. Ve de onlara sahip çıkabilecek yönetim.

Bu kadar fazla futbolcuyu gönderip yerine daha iyilerini almanın mali olarak imkansız olduğunu - en azından böyle deneceğini- hepimiz biliyoruz. O nedenle oyunculardan maksimum verim alabilen teknik kadro lazım. Ve de onlara sahip çıkabilecek yönetim.

Hiç katılmıyorum.

Atınç denen zerzevata Alman 2.liginden nasıl 5 milyon euro ödendi.
Ba'ya nasıl 19 milyon ödediler.
Ersana nasıl 5 milyon ödediler.
Emenikeye nasıl 15 milyon ödediler.
Moussaya nasıl 17 milyon euro ödediler.

Ve bu 5 futbolcuya sadece bonsevislerine 62 milyon euro ödenen bu futbolcular kulüplerimizde kaç euro kiralama bedeli karşılığında oynuyorlar ??

0 !! Evet , yanlış okumadın SIFIR!!

İş bilenin kılıç kuşananın.

Yöneticiysen çözüm bulacaksın.

Seneye en az 10 transfer lazım.
Selcuk,Sabri,Poldi,De Jong,Cavanda,Balta,Chedjou,Josue,Semih vs.. bu çöplerden kurtulalimda kim kalırsa kalsın

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tudor devam etsin edecekse Muslera-Bruma-Linnes-tolga filan uygundur bu adamın sistemine Sneijder-Selçuk filan değil

Ona gmre bir kadro kurulsun kendi Kante'mizi bulalım Marcos Alonso'muzu bulalım Sneijder-Selçuk-De Jong-Hakan-Poldi gibi adamlarla oynanmaz bu sistem

23840.jpg

Valla takımda bir kaç kişi hariç diğerleri gidebilir... Mecburen sıfırdan takım kurmak zorundayız. Böylelikle önümüzdeki sene de gitti diyebiliriz..

[TABLE="width: 500"]

Fernando Muslera

Emekliliğe kadar kalsın

Cenk Gönen

Kalsın

Eray Iscan

Sgit

Ahmet Calik

Mecburen Kalsın

Serdar Aziz

Artık elde patladı yapacak bişey yok..

Semih Kaya

Sgit

Aurélien Chedjou

Gitsin

Koray Günter

Gitsin

Hakan Balta

Gitsin

Lionel Carole

Mecburen Kalsın

Martin Linnes

Mecburen Kalsın

Luis Pedro Cavanda

Gitsin

Sabri Sarioglu

Sgit

Nigel de Jong

Gitsin

Birhan Vatansever

Kalsın

Selcuk Inan

Sgit

Tolga Cigerci

Gitsin

Gökay Güney

Kalsın

Yasin Öztekin

Mecburen Kalsın

Wesley Sneijder

Çok iyi bir fiyata istemeden evet diyorum

Josue

Gitsin

Bruma

Kalsın

Garry Rodrigues

Mecburen Kalsın

Sinan Gümüş

Mecburen Kalsın

Endogan Adili

Sgit

Lukas Podolski

Gitti zaten

Eren Derdiyok

Mecburen Kalsın

Berk Ünsal

Kalsın

Kerem Caliskan

Kalsın

[/TABLE]

yine temiz kalbimizle olması gerekeni söylüyoruz ancak yine orta sahamızdaki xavi miz !!! ve perreiradan daha iyi olan sağ bekimizi !! de seneye izleyeceğiz !! 3 yıldır yaşadıklarımızla elm sokağı kabusunu kıyaslasak elm sokağı gül bahçesi kalır

30 küsür kişilik kadromuzda Tudor'un oyun planına veya 3-4-3'lü sisteme uygun tek adamlar Tolga-Linnes'dir haa daya iyisi alınabilecekse tamam ama minimum transfer ancak bu kadar oluyor reis

Valla bence yollanmalılar.

Tolga müzmin sakat zaten. Adam bizden evvel 3 sene boyunca sakatmış ve 53 maçı kaçırmış. Bizde de bi 20 etti herhalde!!!

aç adam lazım bize aç!! Forma rekabeti için karşısındakini katıksız yiyip yutacak adam lazım.

Biz hep hırslı adamları sevdik. Tarihimiz boyunca böyle idi.

Biz hep aklını ve yüreğini, fb ise parasını kullanan şımarık taraftı.

giderek onlara benzedik. Tolga kim ki biz ona garanti 2 milyon net maaş ödüyoruz geldiği kulüpte net 300 bin alırken??!

Linnes desen hiç bir haltı yok. kendi dedi rüyasında göremeyeceği parayı vermişiz!!

Boşuna yazıp çiziyorsunuz bu yazdıklarınızın hiç biri gerçekleşmeyecek nasılsa.

Sportif başarı adamların şeyinde bile değil. Dertleri anamızı bellemek.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Mls liginde veteranları toplayan takımlara döndük. Yaşı ilerlemişleri bonservis almadan bile yollamalıyız. Genç ve gencimsiler yedek medek idare ederiz.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yine temiz kalbimizle olması gerekeni söylüyoruz ancak yine orta sahamızdaki xavi miz !!! ve perreiradan daha iyi olan sağ bekimizi !! de seneye izleyeceğiz !! 3 yıldır yaşadıklarımızla elm sokağı kabusunu kıyaslasak elm sokağı gül bahçesi kalır

Zaten dursun kaldıkça bize tek vaadettiği elm sokağı Cevat.

Selçuk Sabri olmasa ne olucak.

herif gidiyor Jem paul gibi 2.ligden tekme yemiş oyuncuya imza parası ödüyor,
gidiyor abdye gitmiş emekli de jongu alıyor,
gidiyor müzmin sakat Sihtorsonu alıyor
gidiyor matmazel josueyi alıyor,
gidiyor müzmin sakat Tolgayı alıyor,
gidiyor müzmin sakat serdarı alıyor
gamsız otçu donku alıyor,
gidiyor otelinde rus düzen cavandayı alıyor!!!

yani Sabri ve Selçuk gitse de yerlerini daha beterleri ile doldurmayı başaran dursun orda oldukça yeni ve çok daha beter çöpler bu takıma dolar hiç merak etme.

Son düzenleme:
Hiç katılmıyorum.

Atınç denen zerzevata Alman 2.liginden nasıl 5 milyon euro ödendi.
Ba'ya nasıl 19 milyon ödediler.
Ersana nasıl 5 milyon ödediler.
Emenikeye nasıl 15 milyon ödediler.
Moussaya nasıl 17 milyon euro ödediler.

Ve bu 5 futbolcuya sadece bonsevislerine 62 milyon euro ödenen bu futbolcular kulüplerimizde kaç euro kiralama bedeli karşılığında oynuyorlar ??

0 !! Evet , yanlış okumadın SIFIR!!

İş bilenin kılıç kuşananın.

Yöneticiysen çözüm bulacaksın.

İşte ben de onu diyorum Hocam. Yönetim değişse bile o çapta büyük değişiklik yapacak yönetim zor. Galatasaray'ın kadro problemi olduğunda hemfikiriz lakin biraz da teknik kadro odaklı bakmalı olaya. BJK ve BB bizden çoook iyi kadroya sahip değil ki 10 puan vs bizden önde olsun.

Üst Alt