Seneye Tarihimizin En Kötü Sezonu Olabilir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Tarihimizin En Kötü Sezonu Olabilir

Cok fazla Baskan endekslisiniz. Senol Günes olmasaydi Fikret Orman 7. senesine Sampiyonluk kupasi olmadan girecekti. Bir hamle adamin tüm baskanligini kurtardi.

Fikret Orman ile Ünal Aysal...

Birinin 4 senedir kupasi yoktu, iki lig sampiyonlugu kazandi.
Digeri iki sampiyonluk ile basladi, sonra tepetaklak cöktü.

Ikisinin de temelinde bir TD tercihi var. Birini felakete sürdü, birini yüceltti.

Fatih Terim´den sonra ise yapilan tüm hoca tercihleri bir felakettir. Ve yavas yavas takimin özünü alip götürdü, loser bir oyuncu toplulugu haline geldi takim.

------------------------------------------------------------------------------

Takim niye cok gol yiyor diye sormak lazim, IBB´nin savunma oyuncularini saysam, bir tanesinin bile yüzüne bakmazsiniz. Önlerine Mahmut Tekdemir ve 38´lik Emre koyup, adamlar ligin en az gol yiyen takimi oluyor.

Dünya´da hic bir savunma hatti, önünde Podolski, Selcuk, Sneijder ve Bruma ile oynayamaz. Mümkün degil bu, ayni hatayi polat döneminde yapmistik. IBB´nin savunma hattini, bu oyuncularin arkasina yerlestir 50 gol yeriz.

Chedjou IBB´ye gitmis. Bakin görün, siritmadan oynayacaktir orada, klassik sakarliklari disinda.

Son düzenleme:
Ne Uefa kupası yav, bu herif ile Uefa da ön elemede abuk zubuk bir takıma karşı elenme rezilliğini bile yaşayabiliriz.

sent via GSC

Olayı şöyle özetlenebilir.

Ünal Aysal geldi, 2014 S500 4 matic'leri filo indirimile CLS350 4 matic fiyatına aldı, giderken de bakımsız ve masraflı bir S500 4 matic bıraktı.

Dursun geldi, S500 çok masraflı ne gerek var, 96 model Tempra bize yeter dedi, S500'leri sattı ve 250.000 km'lerde lpg'li bitik Tempra'ları 2014 Passat fiyatına aldı.

Şimdi Tempra'lar gelir gelmez motor yedi, rektefiye vs... derken kurum battı.

Tabi daha arada kaynayan peşkeşler, komisyonlar türlü skandal ve rezillikler var.

S500'lerin bakım maliyeti atıyorum 100.000 tutacaksa, bu Tempra muhabbeti yüzünden 50 milyon zarar yaşadı kurum.

Kısaca Dursun Galatasaray'ın alnına koymaya gelen bir adamdı ve başardı.

Çok fazla bilinmese de Galatasaray tarihinin en kötü sezonu 1979-80 sezonudur. Çünkü o sezon son hafta maçına küme düşme hattındaki takımla aynı puanda 1 basamak üstte çıkmışız ve son maçı kazanarak ligde kalmışız. Yani son maçını kaybetse küme düşecekmiş Galatasaray. O yüzden o derecede kötü bir sezon olacağını sanmam. Fakat ben de yine berbat bir sezon olacağını düşünüyorum. Bu yönetim anlayışı, bu hoca, bu futbolcular ve camiadaki bu boşvermişlik hissiyle başarısızlık kaçınılmaz..

Dursun bu senede basimizda orasi belli, buna uygun bir çözüm bulmak yine dursunun elinde camiayi toparlayacak ipleri eline alacak yerli bir hoca getirir ve transferleri hocaya bırakırsa yeni sezon icin umitli olabiliriz
Bizim ilk ilacimiz yerli hoca. Bir seneyi daha heba etme luksumuz yok.

en kötü sezon olcaksa eğer o gün en iyi galatasaraylı bizler olucaz. Galatasaray taraftarı iyi gün dostu olmaz olmamalı. fenerden 6 yediğimiz maçtan sonraki gün Galatasaray formamla sokağa cıkmıştım.

Sözde başkan kendini kurtarmak için saçma saçma transferler yapacak ve hiçbir işe yaramıcak mali olarak dahada kötü olacagız bunu görmek zor degil

Evet 2 yıldır da kötüydük ama Sneijder-Bruma-Poldi-Muslera filan hep bireysel yetenekleriyle maç kazandırabiliyordu bize iyi kötü

Şimdi Poldi-Bruma gitti sırada Sneijder var adım kadar eminim bunları gönderip yerlerine Adem Büyük'leri Serdar Gürler'leri dolduracaklar ... ve kaçınılmaz sonuç inşallah kümeye düşmeyiz o kadar söyleyim ...

Sezonun ortasında hoca kovulmazsa ligi yine 4.cu filan bitiririz muhtemelen

Hocayı sezonun ortasında kovup yerine denizli tarz hoca getirilirse facia sezon geçirebiliriz

Tabi kaliteli transferler yapılırsa işler değişebilir

Son düzenleme:
Dursun'a kızacağımız kadar muhalif çıkaramayan kurula kızın. Nerede Galatasaray sevdalıları! Hepsi neden sus pus! Herkes bir kenara albayrak nerede! Tek bir söyleşi bile yapmıyor. Kusura bakmayın Dursun Benim gözümde kızılması en son kişidir. Ona böyle at koşabileceği ortamı sağlayandadır suç. Bu yüzden sırf Dursun gitsin diye gelecek sezonu kötü geçirmek için dua edecek değilim. Ben niye üzüleyim! Galatasaray niye bir yıl daha kaybetsin. Cehennemin dibini görmeyi bekleyen muhalifler o zaman da gelmesin!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bütün GSC'nin başarısız olunacağı konusunda hemfikir olması acaba dedirtmiyor dersem yalan söylemiş olurum. Selçuk'un Modric'ten iyi olduğunu savunmayı başarmış insanlarız neticede.

Üst Alt