# Senijad Ibričić | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Senijad Ibričić

Senijad Ibricic 24 yasinda, orta saha. 2008 senesinde 1.8 milyon euro gibi Balkan liglerine gore yuksek bir transfer ucreti karsiliginda Zagreb'den Hajduk'a transfer oldu. 2009/10 sezonunda Hirvat liginde yilin futbolcusu secildi. Bu sezon 17 golu bulunuyo. Fizigi kuvvetli bir adam, hucumda tam aranilan kan diyebilirim. Coguna gore yeni Misimovic.

[video=youtube;W-88cFR6sUU]https://www.youtube.com/watch?v=W-88cFR6sUU[/video]

senijad%20ibricic.JPG

Cevap: Senijad Ibričić

Cok iyi bir futbolcu. 8:00'da Emre'yi maymuna ceviriyor. Balkanlardan oyuncu alinmali. Genclerbirligi ne yapip edip Ermin Zec'i aldi, 21 yasinda Bosnak futbolunun en buyuk yetenegi diye biliniyor. PSV ve Ajax'da istiyordu. Balkan'lardaki oyuncular Turkiyeye daha kolay gelirler.

Cok iyi bir futbolcu. 8:00'da Emre'yi maymuna ceviriyor. Balkanlardan oyuncu alinmali. Genclerbirligi ne yapip edip Ermin Zec'i aldi, 21 yasinda Bosnak futbolunun en buyuk yetenegi diye biliniyor. PSV ve Ajax'da istiyordu. Balkan'lardaki oyuncular Turkiyeye daha kolay gelirler.

Stoch ile ilgilenene kadar onu alabilirdik. Yazik ki yerinden kipirdamaya zahmet etmeyen, tembel ve usengen yoneticilerle dolu 3 buyukler. Bas parayi al, kendi cebinden cikmiyo ya zira. Umurunda mi tutup tutmayacagi.

müthiş paylaşım olmuş kalite paçalardan akıyo resmen ... videoda da top kapmasına kadat ele alınmış...

Bundan haberim yoktu, ama cok iyi olmus. Umarim yonetim artik geregini yapar ve takimin gercekten ihtiyaci olan "basariya ac ve yetenekli" oyunculari kulube kazandirir.

Sunu kimse inkar edemez ki 2003'ten sonra ister istemez Galatasaray taraftari basari yakalamaktan ziyade Fenerbahce'yi sanal platformlarda ezecek yildiz transfer sendromuna girdi. Maglum ki Hagi'yi, UEFA'yi, hatta Super kupa'yi gormus taraftar ezeli rakibinden 6 yemeyi ve ertesi sene ligi 6. bitirmeyi kendine yediremezdi.

Ve Adnan Polat geldi, gelmesiyle de istekler gerceklesti ve sirasi ile Lincoln, Kewell, Baros derken kadro yildiz doldu. Ama isin birde garip tarafi vardi. Yildiz yoksunu Ilic'li, Song'lu, Tomas'li kadro ile sezona boynu asagida baslayan Cimbom ilk sezonu Turkiye kupasi sonra ki sezonu ise 81 puanli kendi rekorunu 83 puanla egale edip Turkiye liglerinin bir sezonda en fazla puan toplamis takimi unvanini alip umutsuz girilen sezonu sampiyonluk ile kapatiyordu. Yildizlar karmasi ile girilen her sezonda ise acaba hangi rekoru kiracagiz diye baslayan camia sezonu ya 5. ya 3. olarak tamamliyodu, yani kisaca Fenerbahcelesiyodu.

Artik oze donme zamani geldi. Simovic'i, Prekazi'yi, Hagi'yi, Popescu'yu getiren kulup medyanin ve Fenerbahce kesiminin baskisindan ve gazindan kurtulup isim sevdasindan vazgecmeli. Para'dan ziyade basari icin futbol oynamak isteyen oyunculari bu camia'ya kazandirmali, aksini degil.

Alınırsa kesinlikle faydalı olur ama bizim büyük takımlar özellikle Fb ve GS böyle transferler yapmazlar.

İyi adam ama kaç liradır acaba

Ben bi ara Bosna maçında denk geldim

Baya iyiydi

Boş adam; uğraşmaya değmez.

Şaka yaptım aga.Çok beğendim.Ancak oynadığı takım; Luka Modric'i, Nikola Kalinic'i ve olası Mandzukic'i yüksek paraya satan ligin bir takımı. İbricic'i öyle cüzi bir miktara bırakmaz diye tahmin ediyorum.Tahminim en az 5 milyon gerektirebilir.Bunun yerine olası İbricicler aramalı transferleri bu yönde yapmalıyız.Yine de çok güzel bir öneri;ellerine sağlık.

Şaka yaptım aga.Çok beğendim.Ancak oynadığı takım; Luka Modric'i, Nikola Kalinic'i ve olası Mandzukic'i yüksek paraya satan ligin bir takımı. İbricic'i öyle cüzi bir miktara bırakmaz diye tahmin ediyorum.Tahminim en az 5 milyon gerektirebilir.Bunun yerine olası İbricicler aramalı transferleri bu yönde yapmalıyız.Yine de çok güzel bir öneri;ellerine sağlık.

Dinamo Zagreb diye hatırlıyorum Modric'in eski takımını. Bu adam Hajduk Split'teymiş.

Mesajı düzgün okumadığın belli oluyor Serhat.Düzgün okursan öyle birşey demediğimi anlarsın.

O kadar Hırvat futbolcu hangi ligden çıkıyor? Fransa Ligi'nden mi? Bence Avrupalı alınacaksa Doğu Avrupalı olmalı. Hırvat, Sırp, Boşnak vs. Bizim lige en uygun adamlar bunlar.

Ibricic kadroda olucak mi bilmiyorum ama izlemek isteyen olursa bu aksam 22:30'da Almanya ile Bosna karsilasiyo.

Üst Alt