Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri

Türk futbolunda ağlak hoca dendi mi benim aklıma 2 tane isim gelir; Mircea Lucescu ile Aykut Kocaman. Bu ikisindeki çirkeflik ve çingenelik kimsede yoktur. İstisnasız her maçtan sonra herşeye (hakem, şans, saha, zemin, maç saati vs.) bahane bulurlar. Ama Şenol hocamı bunlarla aynı kefeye koymam. Ben kendisinin saygıdeğer bir insan olduğunu düşünüyor ve takdir ediyorum. Benim nazarımda Fatih Terim'den sonra ikinci sırada gelir.
Forumda kimse senolu sevmez derdim
Bir keresinde senolcu birini yere serdim
Sana bu seferlik uyari verdim
Yapma artik cok dikkat cekiyorsun Erdim

Şenol Güneş'i seven Galatasaraylı olamaz diye bir kanununuz varsa beni forumdan ihraç edebilirsiniz sıkıntı yok
Ben kimim ki sizi ihrac ediyorum sn.Erdim?

Sizi @Alpay Asma admirime yonlendireyim.

Bildigim kadariyla Senolculardan sorumlu admir kendisi.

Ben de varım ayrıca seneye Trabzonspor'un başına geçecek beşiktaş'tan ayrılmaya yer yapıyor şimdi matkap fiko düşünsün :)
Dusuncelerinizi ifade etme ozgurlugunuze saygi duyuyorum

Baska senolsever varsa bu baslikta el ele tutusup farkliliklarimizi renkliligimiz olarak gorebiliriz.

Dusuncelerinizi ifade etme ozgurlugunuze saygi duyuyorum

Baska senolsever varsa bu baslikta el ele tutusup farkliliklarimizi renkliligimiz olarak gorebiliriz.
Ayrıca tüm trabzonluların ikinci takımı galatasaraydır bizim de ikinci takımımız trabzonspor olmalıdır;

Ekli dosyalar

• İdmanocağı_SK_logo.png
    İdmanocağı_SK_logo.png
    128 KB · Görüntüleme: 96
trabzonlu renkdaşlarımız en son muslerayı fortlayıp galatasaray forması yakıyordu daha sonrada o çok nefret ettikleri bjkya yatıyordu .
acayip bi takıntın var şu idman ocağı konusunda
Dünkü bebeleri ciddiye alırsak ohoo işimiz var bizim düşanımız önce fener sonra bejeke bursa yahut trabzon hatta adana demirspor ile niye düşman olalım ki?

Dünkü bebeleri ciddiye alırsak ohoo işimiz var bizim düşanımız önce fener sonra bejeke bursa yahut trabzon hatta adana demirspor ile niye düşman olalım ki?

ohooo işimiz var değil işte tarih ve karşılıklı ilişkiler böyle böyle değişiyor. evet haginin galatasaray başındayken ilk döneminde bunlara yatıcaz diye bekledikleri yıl yatmayıp bunlara deplasmanda 4 tane koyunca fenerde konyada mı ne şampiyonluğu sondan bi hafta önce garantilemişdi. ts de biz şampiyon olacaktık gs bize neden yatmadı diye zırladı durdu. gökdeniz maç sonrası çıkıp galatasrayın seneye 100. yılı -6 puanı şimdiden yazsınlar dediğinde fitil ateşlendi orada ogünden bugüne senin dediğin gibi bi dostluk yok. bizimkiler pek çok kez el uzatmasına rağmen.

bi ara maç sırasında olay çıkartan tribünleri dışarı çıkarmak diye bi kural vardı. sami yen de ts liler olmadık tezahuratlar yapınca dışarı çıkartılmalarına karar verilmişti. bizimkiler de tepki olarak ts tarafından yana tavır alıp onlar çıkarsa bizde çıakrız diyip çıkmışlardı. yanı bundan ötesi 2011 şampiyonu hoş geldiniz pankartıdır heralde.şike sürecinde zaten bunlardan yana tavır aldı kulüp. bunca el uzatmaya görmeyen insanlara sen daha ne anlatıyosun anlatmaya çalısıyorsun anlamıyorum

Ayrıca tüm trabzonluların ikinci takımı galatasaraydır bizim de ikinci takımımız trabzonspor olmalıdır;
trabzonlu renkdaşlarımız en son muslerayı fortlayıp galatasaray forması yakıyordu daha sonrada o çok nefret ettikleri bjkya yatıyordu .
acayip bi takıntın var şu idman ocağı konusunda
Geçen burda paylaşılan linkten girip biraz bakındım forumlarında en büyük düşmanları biziz gibi ne yaptıysak onuda anlamıyorum gerçi konu değil bunlarla dost olmuşuz düşman olmuşuz hiç bir fark yok bence

ohooo işimiz var değil işte tarih ve karşılıklı ilişkiler böyle böyle değişiyor. evet haginin galatasaray başındayken ilk döneminde bunlara yatıcaz diye bekledikleri yıl yatmayıp bunlara deplasmanda 4 tane koyunca fenerde konyada mı ne şampiyonluğu sondan bi hafta önce garantilemişdi. ts de biz şampiyon olacaktık gs bize neden yatmadı diye zırladı durdu. gökdeniz maç sonrası çıkıp galatasrayın seneye 100. yılı -6 puanı şimdiden yazsınlar dediğinde fitil ateşlendi orada ogünden bugüne senin dediğin gibi bi dostluk yok. bizimkiler pek çok kez el uzatmasına rağmen.

bi ara maç sırasında olay çıkartan tribünleri dışarı çıkarmak diye bi kural vardı. sami yen de ts liler olmadık tezahuratlar yapınca dışarı çıkartılmalarına karar verilmişti. bizimkiler de tepki olarak ts tarafından yana tavır alıp onlar çıkarsa bizde çıakrız diyip çıkmışlardı. yanı bundan ötesi 2011 şampiyonu hoş geldiniz pankartıdır heralde.şike sürecinde zaten bunlardan yana tavır aldı kulüp. bunca el uzatmaya görmeyen insanlara sen daha ne anlatıyosun anlatmaya çalısıyorsun anlamıyorum
Dediklerin doğru murat erdoğan o maçta müthiş gol atmıştı evet maçtaydım haklı adamlar nasıl feneri şampiyon yaptık anlamıyorum zaten...

Üst Alt