Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri

Beni yanlış tanımışsınız ya da sizlere yanlış bir izlenim vermişim. Hayatım boyunca bir defa bile Fenerbahçe'yi desteklemedim Mehmet Bey. Fenerbahçeli'yi hasta edecek şekilde sinir bozucu yorumlar yaparım.

Not: 2008 yılında Deivid'in Chelsea'ya attığı füzede istemsizce havaya fırlayıp gol diye bağırdığım o talihsiz 10 saniyeyi saymayalım.

Hmm.

Reis, Mahir Bey’in forumumuza antu ajanı olarak gelen gizli(?) bir kuş olduğunu, içindeki kanarya sevdasını zaman zaman gizleyemeyip açığa vurduğu gerçeğini yüzüne ne zaman çarpacağız?

Kendisi Ali Sami Yen'deki son maça katılmış, geçenlerde onun belgesini göstererek bu gerçeği gözardı edebileceğimi düşündü lakin kesinlikle gizli Fenerbahçeli olduğu kanısındayım. Ali Koç gelince istemeden de olsa gizli yüzünü ortaya çıkarmaya başladı.

Kendisi Ali Sami Yen'deki son maça katılmış, geçenlerde onun belgesini göstererek bu gerçeği gözardı edebileceğimi düşündü lakin kesinlikle gizli Fenerbahçeli olduğu kanısındayım. Ali Koç gelince istemeden de olsa gizli yüzünü ortaya çıkarmaya başladı.

Son yıllarda anca bir fenerli Mahir Bey kadar içer zaten. Bu da bir ispat bence. İçip içip fenerliliğini unutup başarılı takım forumlarına koşuyor.

Cok sansli adam. Once fatih hocanin iskeletini oluşturduğu kadro ile başarı yakaladı sonra slaven bilicin oturtdugu sistemin kaymağını yedi

Akşam Fenerbahçeli olduğum yıllara ait ve ileride kesinlikle gerçek bir Galatasaraylı olacağımı gösteren bir foto atsam bu saçma ve can sıkıcı iftiraya artık bir son verirsiniz umarım. @Berkan Yavuz

Akşam Fenerbahçeli olduğum yıllara ait ve ileride kesinlikle gerçek bir Galatasaraylı olacağımı gösteren bir foto atsam bu saçma ve can sıkıcı iftiraya artık bir son verirsiniz umarım. @Berkan Yavuz

“...ileride kesinlikle gerçek bir Galatasaraylı olacağımı gösteren bir foto...”

Hımmm.... At bakalım, bir değerlendirelim.. Emre Belözoğlu veya Volkan Demirel’e yumurta atmadan önceki son hazırlıkların fotosu falan mı?

Bu adami neden sevmiyorsunuz anlamiyorum acikcasi

Kendisinin Imparator'dan sonra en iyi Turk hocalardan biri oldugu gun gibi ortada

Aslinda karakteri duzgun, Fenerbahce nefretiyle yanip tutusan, yillarca hakki yenmis de bir adam

Sike yuzunden dustugu durumlar ortada. Acikcasi kendisi bize yakistirdigim hocaydi 4. yildiz donemi. O yaz Turk Futbolunun Veliaht Prens'iyle yollar erkenden ayrilsaydi ve kendisiyle anlasilsaydi su an 23 sampiyonlugumuz vardi suphesiz.

Hatta bazi Terim dusmanlari kendisini gercek imparator falan ilan ederdi gaza gelip.

Besiktas'i tercih ettigi icin kendisine kizamam. Her camiayi denedi Fener'i alasagi etmek ugruna, ancak imkansizliklar ve sikeyle bogustu hep. Biz ona bu firsati sunsak kosa kosa gelirdi diye dusunuyorum.

Iyi top oynatan, futbolculari gelistirebilen, bir oyun karakterine sahip, oldukca centilmen ve naif bir adamdi.

Besiktas'ta gecirdigi seneler bize kotu anilar birakti ama o camiadan etkilenmemesi imkansizdi. Bjk gibi bir takimi CL'de gruptan cikarmasi ise hocaligi hakkinda cok fazla seyi kantilar nitelikte.

Beni yanlış tanımışsınız ya da sizlere yanlış bir izlenim vermişim. Hayatım boyunca bir defa bile Fenerbahçe'yi desteklemedim Mehmet Bey. Fenerbahçeli'yi hasta edecek şekilde sinir bozucu yorumlar yaparım.

Not: 2008 yılında Deivid'in Chelsea'ya attığı füzede istemsizce havaya fırlayıp gol diye bağırdığım o talihsiz 10 saniyeyi saymayalım.
Açıklama yapma gereği duyan birinin gizlediği bir şey vardır. Genel olarak açıklamaya çalıştığı mevzu ile ilgili olur bu durum.

Derbiyi kaybederse şenol kendine gelemez 1996 ve 2012 şike sürecinden adamın acayip kini var fb ye yesinler birbirini ,bize karşı fazla bir provakasyonu yok aksine saygısı var sonuçta dünya 3. Olduğunda 8 tane as oyuncusu Gs lıydı

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt