Şenol Güneş: "Çay molası da verilsin!"


fatih-altayli-senol-gunes20161129023718_b.jpg


Be
şiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa ile 2-2 berabere kaldıkları maçta rakiplerine karşı üstün oynamalarına rağmen 2 puan yitirdiklerini söyledi.

Güneş, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, maça hatalar yaparak başladıklarını belirterek, "Kazanmamız gereken bir maçta maalesef 2 puan kaybettik. İkinci yarıda hata yapmadığımızı söyleyebiliriz. Buna rağmen hem yediğimiz ikinci gol bize yakışmadı hem de maçı berabere bitirmemize neden oldu." dedi.
Şenol Güneş, rakibe karşı üstün oynadıkları ikinci yarıda 3. veya 4. golü bulmaları gerektiğini vurgulayarak, "Bunu başaramadık. Takım kötü oynamadı ancak kötü bir şekilde iki puan kaybettik." diye konuştu.
Kaleci Fabricio Agosto Ramirez'in yediği ikinci gole değinen Güneş, "İlk golü tam göremedim. İkinci gol onun yiyebileceği gol değildi. Hiçbir kalecinin yiyebileceği bir gol değil. Önce şutu attırmamak gerekiyordu. Rakip üstümüze gelmiyordu." ifadelerini kullandı.

"Girenlerin daha çok katkısı olabilirdi"

Oyuna sonradan dahil ettiği Gary Medel, Jeremain Lens ve Alvaro Negredo'nun fazla katkı yapmadığını anlatan Şenol Güneş, şunları söyledi:
"Kenardan oyuna soktuğum üç oyuncu hazır değildi. Medel iyi işler yaptı. Negredo ve Lens daha dinamik ve hazır olmalılar. Yeni geldiler. Girenlerin daha çok katkısı olabilirdi, o özellikleri var."

Kamp döneminin iyi geçip geçmediği yönündeki soruyu yanıtlayan Güneş, "İspanya ile ilgili sorun yok. Buradaki hazırlık döneminden sonra Çin'e gidip gelmenin, zaman ve çalışma yönünden kaybı olabilir ama bu telafi edilebilir. Lige bakarsak şu anda normal durumdayız. Zaten bu seviye yukarı gidecek." değerlendirmesinde bulundu.

Hakemlerin maç içinde verdiği su molasını da eklenen süreyi de eleştiren Güneş, "Su molası neden veriliyor bunu sormak istiyorum. Çay molası da versinler." diye konuştu.

CNN Türk
 
daha öncede yazmıştım bir kaç arkadaş tepki göstermişti, şenol güneş kadar topaç, ağlak ikinci bir adam yok türkiyede.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Bjk de karaktersizliğini fazlasıyla belli eden bi isimdir Şenol Güneş.
Her geçen gün daha da tiksindirebiliyor kendinden. 1 kere de beceriksizliğimozden kazanamadık demiyor. Bu kadar hırslı, aç gözlü herif.

GSCimbom Mobile App
 
Yakın zamanda bikaç puan kaybı daha olursa; konuştukça batacağı günler uzak sayılmaz.:confused:

OLcay ın ahı aheste aheste çıkacak gibi..:mad:
 
Medeli almasa bence maçı da kaybederdi. O dakikalarda Kasımpaşa tek kale oynuyordu zira. Beşiktaş çok geri çekilmişti orta alanda daha diri birinin olması işlerine yaradı ama yetmedi.


Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Kasımpaşa boş hücum yapıyordu ama ciddi şekilde pozisyonları yoktu. Mevzu dirençse bence Tolgay çıkmalıydı Oğuzhan gidince sadece doldur boşalt yapabildiler.

Tek orhanize ataklarını da Oğuzhan sayesinde yaptılar.
 
Ulan bu herifi de eskiden adam bilirdim. Ne kadar gereksiz ne kadar ağlak bir tip olduğunu zamanla görmüş olduk. Dua etsin tarihimizin en kötü günlerini yaşıyoruz. Bu sayede adam oldu.
 
Üst Alt