Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı"


Son derece sinirliyim

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesini değerlendirdi. Kurt teknik adam, "Türk futbolu sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Bu karar beni şok etti. Son derece sinirliyim. Bizim katılmamız bir şeyi değiştirmez. Türk futbolu yara aldı" diye konuştu.Futbolu batağa götü

GÜNEŞ, şunları söyledi: "Türk futbolunun bitme noktasında olduğunu düşünüyorum. Çok kötü yönetildik ve yönetiliyoruz. Birbirimizle kavga etme adına ülke futbolunu batağa götürdük. Bundan hiç kimsenin menfaati olamaz. Suçu kovalayacağımıza birbirimizi kovaladık. Bu karar, Türk futbolunun ayıbı ve Türk futboluna vurulmuş önemli bir darbedir.Galatasaray haklı çıktı

BİR çözüm yolu bulunmalıydı. Suç varsa ortaya çıkarılmalıydı. Çok ihmal edildi. Galatasaray'ın yaptığı açıklamanın üzerine gidildi ama bugün Galatasaray haklı çıkıyor. Ülke futbolunu hep birlikte yok etmiş sayılıyoruz. Burada Fenerbahçe'ye veya başka takıma olmuştur diye bakarsak yine hata yapmış oluruz.
Keşke bunları görmeseydim

KEŞKE benim futbol hayatım bitseydi de Türk futbolunu bu halde görmeseydim. Söylediklerimden dolayı alacağım ceza beni etkilemez ama bugünkü ceza Türk futbol camiasını bitirmiştir. Bir kirlilik varsa, bu kirliliğe ortak olup olayı değiştiremiyorsanız, içinden çıkmanız gerekir. Türkiye'de futbolun sahibi olmadığını söylediğimde kızanlar, bunu görmüşlerdir.fotomac.com.tr / 25 Ağustos 2011 Perşembe 01:53
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı."Senol hoca git AYSAL BABANIN ELINI OP!!

GALATASARAY bisey derse o olur,akillilarim :D :D
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı."Kendi kendini yönetemeyen, kendi sorunlarını çözemeyen Galatasaray gitti, yerine Türk Futbolunun sorunlarına el atan Galatasaray geldi. Bunu yakında herkes görecek.
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı."Şenol Güneş'e yine ceza vermeye kalkarlarsa yine 4-5 sayfalık destan gönderir,ince ince laf sokar,yine bir şey anlamayıp ceza veremezler :DÇok büyük bir futbol adamı, Aykut'un örnek alması lazım duruş nasıl olur diye.
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı."Hocam sıkıntı yok, kardeşimize ağabeylik yaptık sadece ;) Siz gidin şampiyonlar liginde puan toplayın :) bu arada 7. şampiyonluğunuzda hayırlı olsun şimdiden bi 65 70 milyon TL de fenerden alınıp size verilecek şampiyonlar ligi gelirleride cabası yarın bu kıyağımızı unutmayın yeter.
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı."Türkiye'dir Galatasaray diye boşuna demiyoruz.. Her zaman haklıyı , her zaman doğruyu söylemişizdir. Bunun için Galatasaraylılığımdan gurur duyuyorum. Şenol hoca Fatih Terimden sonra gelen hocadır çok seviyorum çok iyi , doğru sözlü , kişilikli bir hocadır.
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı."Şenol hocayı bende severim enazından içi dışı bir aykut dengesizi gibi kinci adi bir adam değil..Galatasaray olmasa bu Türk futbolunu kim kurtarıcak zaten çok merak ediyorum..
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı"Adam gibi adam Şenol Güneş. Geçen sene hakkı lan şampiyonluğu da geri alacak inşallah.
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı"Ah ligi biraz üstte bitireydik.

Şampiyonlar Ligine soktururduk kendimizi :animation:
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı"Senelerdir özellikle takip eder ve çok severim, Tek bir sözünde yalan dolan yok bu adamın..
 
Cevap: Şenol Güneş: "Galatasaray haklı çıktı"En çok Şenol Güneş için sevindim. Adama gibi adam dedikleri bu adam işte.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt