Şenol Güneş, Hem Milli Takımı Hem de Beşiktaş'ı Çalıştırabilir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş, Hem Milli Takımı Hem de Beşiktaş'ı Çalıştırabilir

Şenol'un Beşiktaş'ın başında olması yada olmaması çok büyük bir etken değil bana göre. Şenol'un maç sonu ağlamalarını, maç içersinde agresif olması önüne gelene küfür etmesi, boğazına sarılmasını hepimiz görüyoruz keza oyuncularında da bu gerginlik mevcut, bunlar hep ligin asıl çocuğu Galatasaray korkusu. Şenol Güneş çoğu konuda fazlasıyla abartılan bir teknik direktör. 2 sene ligi boş buldular bir tarafları kalktı (transfer politikaları iyiydi ama genel anlamda) bu sene gerçek Galatasaray'ı görünce tüm Beşiktaşlılar ağlamaya sızlanmaya başladı. Bunlar daha iyi günleriniz fena dağıtacağız sizi hak ettiğiniz yere getireceğiz.

Ama Şenol Güneş milli takımı seçmeyerek büyük hata yaptı bana göre. Tamam işte Bjk ile şampiyonluk yaşadın bu saatten sonra fazlası olmaz ne diye zorluyorsun bak bu yaşta herkese küfür etmeye başladın ne gerek vardı. Gitseydin milli takıma senede 3 maça çıkar dünyalar kadar paraları alır emeklilik hayatı yaşardın. Şimdi sene sonu biz kupayı kaldırırken sen ağlaya ağlaya kovulmanın acısını çıkartırsın.

Bunların hocası da kendileri de acayip itici.

Milli takıma alman disiplini şart.
Şenol filan bu saatten sonra olmaz.

Sağlam bir alman gelip bütün hainleri kadroya almayacak .

kadroyu sadece genç ve hak edenlerden oluşturacak.

Gerçek Kaptan NANDO!

Şenol hoca bütün sorunları çözecektir

Bjk den istifa etmeli tüm konsantrasyonunu milli mesai için harcamalıdır

Şahsi görüşümdür.

Öncelikle şunu belirteyim, Fatih Terim'in milli takıma uzun yıllar devam etmesi ve bizden uzak olmasını diliyorum.

Bugün sızdırılan sözleşme sonrası Fathi Terim'in milli takımdan istifaya zorlandığını açıkça söyleyebiliriz.

Bunun temel sebeplerinden biri de Galatasaray'ın yeni bir hocaya ihtiyaç duymaması ve iyi bir hava yakalamış olmasıdır , Galatasaray'da kaos yaratılmak istendiği apaçık.

Asıl konuya gelecek olursak Fatih Terim eğer görevi bırakır yada bıraktırılırsa, ki bence kovulma resti çekilip halkın önüne atılacak gibi duruyor ( sözleşme fesih maddeleri ve aldığı para üzerinden itibarsızlaştırılma riskine karşı Fatih Terim ortak bir noktada anlaşıp sözleşmeyi fesih edeceklerdir ) Şenol Güneş bir sonraki milli takım hocası olabilir.

Dünya Kupası karnesi ve oyuncu yönetimi ile siyasi zirvedikilerin en güçlü adayı olacağını düşünüyorum , zamanında bize yapıldı beşiktaş'a neden yapılmasın?

Fiko'nun buna hayır diyemeyeceğini hepimiz biliyoruz.
Evet , geç olsun güç olmasın.Daha erken davranılsaydı tel zımba'dan tasarruf edilinebilirdi.

Bu arada o zaman Fatih Hoca'ya baya kin nefret kusmuşum , bu hususta da Tüm Galatasaray'lılardan özür dilerim.

Üst Alt