Şenol Güneş ile Trabzonspor Taraftarı Arasında Gerginlik Yaşandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonspor'da çalışmış olmak bile bence büyük fedekarlık. Trabzonspor'a giden oyuncular da fedakarlık yapıyorlar bence. Bir oyuncunun en son olmak istyeeceği şehir ve taraftar.

Trabzonsporlların önemli kısmı anti istanbul takıldıgı için onlara göre trabzondan yetişip 3 buyuk takıma giden herkes satıcıdır ama ben smdıye kadar senola pek yüklendiklerini görmedim...

nefretleri daha çok fb ve gs odaklı..

ha ts liler buna satıcı diyosa haklıdır zira senol istanbul takımları için kirli hava soluyolar demişti..

Taraftarların tepkisi haklı, Şenol ilk şampiyonluğumu burada yaşadım dediği gün bitirdi kendini.

Şike sürecinde çıkıp doğruları söyleyen nadir kişilerden diye desteklendi bu adam, İstanbul'un havası kirli dedi üstüne takımı 2 sezon binbir hakem hatasıyla şampiyon olunca ağzını açmadı. Quaresma ile Oğuzhan oynamaları gerekenden 15 maç daha fazla oynadı bu 2 yılda, aksine her puan kaybında hakem diye ağladı.

Bu karakter meselesidir, Aykut Kocaman bile daha karakterli bir duruş sergiledi genel olarak bu süreçlere bakarsak.

Doğduğu yerde bunları yaşaması hoş olmuş, hakediyor çünkü. Sinsi ve karakteri sikıntılı bir şahıs.

Ayrıca bu hafifte buyuk bir fener kompleksi var. Şu olayı bile nereye bağlıyor.

Şenor da mal ts taraftarı da . Ancak futbolu futbol olduğu için seven her takımın maçını ilgiyle izleyen kimseye kin gütmeyen düzgün Trabzon taraftarını tenzih ederim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt