Şenol Güneş: "Maçta bizim dışımızda gelişen olaylar oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Maçta bizim dışımızda gelişen olaylar oldu"

senol_gunes_nasil_oldu_anlamadim_h23240_20931.jpg

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Konyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamalardan satırbaşları;

"Oynamaya çalıştık. Kazanmak istiyorduk. İyi başladık. Gol attık ve pozisyonlar bulduk. İkinci yarı uzun topla etkili olmaya çalıştılar. Maçta bizim dışımızda gelişen olaylar oldu. Golü yedikten sonra kontrol bizdeydi ama sinirler yükselmişti. Türkiye’de seyirci ve hakem baskısı var, bunlar normal. Talisca’ya nasıl sarı kart verildi anlamadım. Daha dikkatli olarak daha çok pozisyon üretmeli ve farklı kazanmalıydık. Üzgünüz. Bu maçta iki puan ve iki oyuncu kaybettik."

Özetlere baktım da bu gene neden ağlamış. 2 penaltı verilmemis rakibe. Maç sonu şifo ya yaptığı terbiyesizlikte cabası.
pislik herifin teki oldu bu Şenol bjk nin başına geçtikten sonra

GSCimbom Mobile App

bunlar bi türlü belasını bulmuyo arkadaş.alenen inanılmaz kollandıkları maçın sonunda bile hem aglıyor hem de rakip takımın teknik direktörü,kendi efsanelerine saygısızlık yapıyolar

vay beynine attırdığımın çomarı. alıştınız tabi hakemlerle maç almaya puan kaybında hiçbir şey gözünüze gelmiyor. ben o hakemlerin mabadına tüküreyim ki sizi böyle konuşturuyorlar.

Üst Alt